Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudtok ajánlani iker...

Nem tudtok ajánlani iker babaágyat?

Figyelt kérdés

Olcso ikerkiságyat vennék!Heves megye környékén keresném.

Párommal úgy döntöttünk hogy nem vennénk két kiságyat ha van ikerkiságy.


Ha van valakinek ismeröse aki csináltatott és eladja akkor kérem jelezze.

Elöre is köszönöm!


2011. márc. 6. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nálunk nem jött be az iker kiságy. Megvettük és 2 hónapig tudtuk használni, mert nem viselték el egymást a lányok. Most 2 külön kiságy van és béke. Nálunk mind a kettő forog és mikor egymásra forognak, csak orditás van belőle. Mikor az egyik alszik a másik meg csak forog jobb, hogy külön ágyban vannak.

Jól gondoljátok meg.

2011. márc. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én igy gondoltam mármint valamit kettöjük közé tennék mint ezen a képen: [link]
2011. márc. 6. 19:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb a 2 sima kiságy, de ti tudjátok, az igaz, hogy egy darabig így is jó lesz, mint a képen, de ha nagyobbak lesznek már nem biztos.
2011. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz jó,hidd el!Piszkálni fogják egymást így mindkettő hulla fáradt lesz és nem fogsz velük bírni!Hiába teszel közéjük valamit ,kb.2 perc alatt azt elszedik onnan,max.az első 1 hónapban nem,mert akkor még az ordításon meg a pislogáson kívül nem sok mindent tudnak csinálni:D !De amint beindul a mozgás,tuti nem fognak tudni együtt szunyálni,főleg akkor ha mondjuk nem is egyforma lesz a bioritmusuk,mint az én két lányomnak.Tűz és víz! :)
2011. márc. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint lesz még miit átgondolni:-))

Juniusig még van egy kis idönk csak tervezünk és sehogy nem tudjuk eldönteni hogy legyen.Ha itt lesznek lehet könnyeb lesz egy fokal dönteni.

2011. márc. 6. 19:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is gondold át még egyszer!

Nekem ikreim vannak. Az első 1-2 hónapban a mi hálószobánkban aludtak egy közös 140x70 cm-es kiságyban. Nem egymás mellett feküdtek, hanem a lábuk volt egymás felé, így mindkettőnek egy fél ágy jutott hosszában. Ez csak addig működött míg el nem kezdtek alvás közben mocorogni, hamar rátolattak egymásra. Átköltöztek a saját szobájukba, ott egymás mellé toltuk a két kiságyat, nem vált be. Aztán sarkosan egymáshoz, az sem. Végül a szoba két különböző sarkába kellett őket fektetni, mert egészen más volt az igényük és a ritmusuk. Az egyik igényelte, hogy ott legyek elalvásig, a másik nem szerette a fényt, stb...

Én azt mondom, hogy próbálj úgy gondolkodni, mintha két testvér születne, csak véletlen egyidőben, ne úgy hogy ikreid lesznek! Ne kezdj el mindenből duplán gondolkodni, tudom, hogy ez annyira jó, de hidd el, mindenkinek az lesz a legjobb, ha nem "egyformának" kezeled őket és nem azt keresed, hogy mit lehetne ikreknek venni.

Remélem nem bántottalak meg, nem ez volt a szándékom:)

2011. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez majd biztos kialakul. Mi kis lakásban lakunk, amióta megszületett a fiam, kb. 6x rendeztem át mindent, mindig az aktuális igények szerint alakítva. :)
2011. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ikreim nincsenek, de van 3 csemetém, én lebeszélnélek erről az ágyról, amit belinkeltél! Egyedül jó aludni, nem mással. Nekik is, és nektek is jobb, ha nem fordulnak egymásra, nincs belerúgás, majd később direkt piszkálás.

Nyugodtabb az alvás, ha úgy mocorgunk, ahogy akarunk.

Szerintem.

2011. márc. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi azért sem vettünk ilyen ágyat mert ha nem is ébresztik fel egymást a sok forgolodással,a légzésfigyelő úgy ad tuti választ,ha csak 1 babát figyel.Szerintem.Én igy nyugodtabban aludtam.
2011. márc. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!