Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik elnevezés marad meg...

Melyik elnevezés marad meg jobban babákkal kapcsolatban ill. melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés
BeBy vagy BiBy?
2011. márc. 7. 12:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
egyiket se hallottam még nekem a klasszikus tetszik újszülött - csecsemő tetszik.
2011. márc. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Remélem fogod majd hallani valamelyiket. :)

Márkanévnek lenne és épp olyat keresek ami még nincs viszont nem tudom a 2 közül melyik a fülbemászóbb.

2011. márc. 7. 12:06
 3/21 A kérdező kommentje:
Baba holmikat gyártok (hordozók, ágyneműk, törölközők stb...)és ahhoz kellene egy jó név ami még nem létezik.
2011. márc. 7. 12:07
 4/21 anonim ***** válasza:

Miért nem magyar márkanevet keresel inkább?Ami jó, az úgy is kelendő lesz, nem kell hozzá külföldiesen csengő név.

A beby gáz, olyan nemtudokangolulelírtam.A biby meg...egyből a sebekre asszociáltam...csak egy kicsit affektált.

2011. márc. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a Biby jobb.
2011. márc. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

első v.


baboo

2011. márc. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Lehetne a család névből is a név. Miket csináltok? Vannak képek?
2011. márc. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"A beby gáz, olyan nemtudokangolulelírtam"


ez pont olyan mint a google..

ott se tudtak írni helyesen az oroszok és milliárdosok.


a baboo-s válaszoló voltam azaz az első.

2011. márc. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

A baboo jó javaslat.


oroszmilliárdos:)

2011. márc. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ennek igazából semmilyen csengése sincs szerintem max. az írás miatt, hogy "y" a vége. Ez egy fantázianév akar lenni. Mivel sokféle termékem van azért csak ilyet tudok kitalálni mert magára a termékre nem utalhatok úgy meg nehéz magyar nevet találni mint pl. egy hordozónál a "tündérputtony". Annyi a lényeg, hogy utaljon arra, hogy valami babás téma. Az az igazság, hogy ez úgy jött, hogy a kislányomat Biankának hívják de már mindenki Bibinek szólítja, így becézzük. Ebből jött a "Biby" elnevezés abból meg a Beby. :p
2011. márc. 7. 12:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!