Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mennyire fog...

Szülés után mennyire fog megváltozni a mell? Nagyon fog lógni a most 65F-es mellem?

Figyelt kérdés
(még nem vagyok terhes csak aggódom)
2011. márc. 7. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Genetikán is múlik.A nagy mell,főleg,ha sokat nő,mint nekem,valószínűleg lógni fog.A kicsi ilyen szempontból is jobb,nem ereszkedik meg annyira.

Mindez persze általában van így,semmi sem szentírás.

2011. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy semennyire, lehet, hogy lógni fog. Tényleg sok múlik a genetikán is. Jó melltartóval sokat segíthetsz. Nekem a kezdeti duzzadás után már nem nőtt nagyot, de nőtt, pedig E-F kosarakat hordok így is. És még nem szoptatok!

Jó és kényelmes melltartót lesz macera találni, főleg, mert a hátkerületed nem túl nagy, de maga a cicid igen.

2011. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Milyen méret a 65F???? Van 75 alatt is számozás? Én ilyet nem hallottam?
2011. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Igen van 75 alatt. Nekem 70es kell. Viszont 65ről én se hallottam.
2011. márc. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

65-ös méretet kb. 10 éves kislányoknak gyártanak, amiből max. AA kosár létezik, F kizárt...


Amúgy meg egy F méretű mell gyerek nélkül is lóg, ugyanis arra is hat a gravitáció... Persze, ha szilikon, az más.


Úgyhogy szerintem kamu a kérdés, már bocsi...

2011. márc. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak elgépelte, és 95-öt akart írni... (a 6-os a 9-es alatt van, hacsak nem laptopja van)


Más lehetőséget nem tudok elképzelni, mert a 65F kicsit irreálisnak tűnik nekem is.... Én is 70-est hallottam eddig legkisebbet, de még ehhez sem hallottam E-F méretű cickót!


Ha mégis 65F a méreted, akkor légyszi tegyél már fel egy bikinis képet magadról!

2011. márc. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem műk a melleim és nem lógnak még szerencsére! Létezik ilyen méret a netről lehet rendelni boltban 70D-st alig találni rendelni lehet... mondjuk 70E-st hordok de a kosara kicsi a körméret meg nagy...
2011. márc. 8. 12:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos létezik 70 alatti méret is, az enyém épphogy 70 B-s :( Remélem azért fogok tudni szoptatni.
2011. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Genetika minden. Átlagosan a mell 1-2 számot nő a terhességgel és a szoptatás alatt. Minén nagyobb lesz, annál jobban fog lógni késöbb. Nekem 85c ről 85dd lett. Nem is hasonlít eredeti formájára :(
2011. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A mellméretnek semmi köze ahhoz,hogy fogsz-e tudni szoptatni:)
2011. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!