Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy oldjátok meg/oldanátok...

Hogy oldjátok meg/oldanátok meg, ha emeletre kell cipelni a babakocsit? Milyen kocsit vennétek, vagy milyen kocsitok van?

Figyelt kérdés

A 2.lakunk, fel-le kéne hurcibálnom a kocsit, most apával oldjuk meg.

De hiper-szuper könnyűt sem vehetek, mert annyira nem jók az utak sajnos....


2011. márc. 8. 14:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nekem sohasem ment a le-fel huzogatas, mondjuk lehetosegem sem nagyon volt ra, mert olyan szuk volt a lepcsohaz, hogy alig fert volna el benne a nyitott babakocsi.

En mindig azt csinaltam, hogy osszecsuktam a babakocsit a lepcso aljanal, egyik kezemben gyerek, masikban babakocsi, itt-ott a vasarolt dolgok es felmentem.

Lefele ugyanez. Siman ki lehet birni, legalabbis nekem nem volt nagy munka, igyekeztem konnyu kocsit venni es olyat, ami kicsire osszecsukhato, jo fogasa van a cipeleshez.

2011. márc. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Jövő héten lesz 5 hós a babám, érdekelne az a kocsi ami utolsó előttinek van/volt!

De az is nagyon érdekelne, hogy neked milyen volt kedves utolsó, mert én is ezt a módszert látom megoldásnak!!!

Kérlek írjátok meg,nagyon fontos lenne, mert férjem már nem sokáig dolgozik itthon, itt a jó idő, nem maradhatok fent csak azért mert nem tudom levinni a kocsit!

2011. márc. 9. 07:36
 13/21 anonim ***** válasza:
Lent a lépcsőházban nem tudjátok valahová odaláncolni? Reggel apa leviszi az üres kocsit, este meg felhozza. Éjjelre így nem maradna kint, csak nappal.
2011. márc. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
15.00 vagyok írtam privit!
2011. márc. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szia! Babypoint V3 volt,épp most adtam el,de rengeteg ehhez hasonló kocsit lehet kapni. Elől kicsi,hátul nagy kerekei voltak, könnyen össze lehetett csukni. Ha már ekkora a babád akkor inkább olyan sportkocsit vegyél aminek teljesen dönthető a háttámlája és esernyőre csukható.
2011. márc. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

22:41-es vagyok.

Nekunk Abc design Take off babakocsink volt, kis, kocka alakura csukhato ossze es konnyen. A lepcson fel kezzel cipeleshez kulon jo volt, mert osszecsukva nagyon rovid, a fogoja pedig nagyon massziv, konnyen foghato egy kezzel. A rovid osszecsukott allapot azert elonyos lepcson felvitelnel, mert igy ugye nem kell emelned is cipeles kozben, hogy ne erje az alja a lepcsot, hanem egyenes, nyujtott karral viheted.

(Nekunk mas szempontbol is idealis volt a kocsi, mert jo minosegu, massziv, konnyen iranyithato, az osszecsukott merete miatt nem kellett a csomagtartot foglalni vele, mert a hatso ules ele, a gyerek labterehez is befert.)

Most a masodik gyerekkel is hasonlo kocsit vettunk, azert nem irom a markat, mert utananeztem es nem lehet kapni Magyarorszagon.

De van meg tobb fajta is, ami osszecsukott allapotban kicsi es a sulya sem nagy.

Az esernyokocsik is biztosan jok, nekem szemely szerint nem jottek be (szallitashoz csomagtartora volt szukseg, nem fert el az utasterben csak akkor, ha egy ember helyet elfoglalta, illetve nem lattam olyat, aminek a tolokarja egyben lett volna, hiszen akkor nem lehetne esernyore csukni azt hiszem, en pedig azt szerettem, ha egyben volt a tolokar es konnyen lehet egy kezzel tolni, iranyitani.)

2011. márc. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Kicsit off!:)


Van Take off M.O.-n is,csak ritka.Egyébként tényleg jó,meg mondjuk egy quinny zapp is kihúzná a pácból ,csak egyik sem dönthető:(és egy 5 hónapos babánál azért ez még csak jó lenne.Mondjuk van a Quinny zapp xtra,az dönthető lenne csakhát 70 ezer és nem lehet állítólag összecsukni az ülést a vázzal ,csak külön akkor meg megint ott van ahol a part szakad!:(

2011. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, még nézelődök, addig is megoldjuk valahogy:)
2011. márc. 9. 16:18
 19/21 A kérdező kommentje:

köszi kedves utolsó, csak most olvastam mit írtál...ja, hát nehéz, én pl azt nem értem miért nem gyártanak könnyű, átfordítható tolókaros kocsikat, nem ici-pici kerékkel, hanem mondjuk közepessel...a peg perego venezia nem rossz, de használtan is csak kevés van:(

nekem nem jönnek be azok a kocsik, aminek az ülését kell forgatni, mert mondjuk elalszik a baba, fúj a szél, akkor hogy szedjem le a vázról a sport részt, hogy megcseréljem???tök rossz, hogy leginkább ilyen modern kocsik vannak, ami átfordíthatós, az már brutál nehéz...

2011. márc. 9. 16:38
 20/21 anonim ***** válasza:

Korabbi valaszolo vagyok.

Nem a Take offra gondoltam, hogy nem lehet kapni Magyarorszagon, azt lehet, hanem arra gondoltam, amit most hasznalunk.

Ez Mamas&Papas Nuna babakocsi, ilyet meg nem lattam magyar honlapokon, Peg Peregokent sincs egyenlore forgalmazva.

2011. márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!