Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kuki, kölesgolyó vagy buláta?

Kuki, kölesgolyó vagy buláta?

Figyelt kérdés
Melyik legyen a nasi kb 1-1,5 éves kisgyereknek? És miért?
2011. márc. 8. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Kuki sós vacak, gusztustalan szerintem.

Kölesgolyó vagy buláta mindegy. Golyót jobban ajánlom olyan gyerkőcnek, aki hajlamos rá, hogy az egészet a szájába gyűrje.

2011. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak a kölesgolyó a kedvence. Hozza a kis tányérkáját, és mondja, hogy GOLYÓT! :)) 17 hónapos.

Kukit nagyon ritkán szoktam adni neki, inkább csak akkor, ha sikerül találni sótlan, natúr változatot - sajnos ez ritkán van.

Bulátát nem nagyon csípi.

2011. márc. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Én is az utóbbi kettő híve vagyok. Csak a minap elgondolkoztam amikor egyik barátnőm megszólt, hogy milyen vagyok már, hogy nem adok neki kukit. Igazából először azért nem szerettem, mert minden csupa ragacs meg morzsa lett tőle, bár én az ízét se szeretem. aztán találtam amazokat és a gyerekeim imádják, így maradtunk a golyónál és a bulátánál.

Egyszer adtam az egyiknek sok kukit amikor nem volt hajlandó vizet elfogani, megmakacsolta magát,hát elé adtam egy zacskóval, azóta issza a vizet:) De kukit nem vásárolok.... Inkább ritkábban veszek, de jobbat (az ára miatt)

2011. márc. 9. 10:48
 4/4 anonim ***** válasza:

A kölesgolyót és a kukót imádja. Legtöbbször kölesgolyót adok neki. Bulátát csak ritkán.

2 éves

2011. márc. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!