Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik cukordiétán...

Anyukák, akik cukordiétán vagytok és szoptattok, mennyi a napi CH mennyiség, amit esztek?

Figyelt kérdés
Nekem 160 g volt a terhesség alatt, de most, hogy szoptatok visszatértem a 175 g / naphoz, mert éjszaka is szoptatok 2x is, nem bírom gyomorilag, ha nem eszem utóvacsorát ( 15 g-ot )
2011. márc. 9. 08:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Terhességem alatt merült fel a diabétesz, azelőtt semmi gáz nem volt vele, mióta megszültem ( 1 hónapja ), egyszer lett nézve, akkor 4,2-es volt.( étkezés után 1 h-val )
2011. márc. 9. 08:14
 2/4 anonim ***** válasza:

Én terhesség után már nem diétáztam tudatosan, bár teljesen leszoktam az édesről, semmit nem tudtam meginni, megenni, ami édes volt. A szénhidrátot sem kívántam, valahogy megszoktam a terhesség alatt.

Én vettem azt a cukrot, megcsináltam otthon a terhelést, jó lett, úgyhogy semmi bajom.

2011. márc. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2-es típusú diabéteszem van. Terhesség alatt 160g-os diétát tartottam, szoptatás alatt, illetve a mindennapi életben 180 grammosat.

Voltál már kontrollon? Ha csak terhességi cukrod van, az elég rövid idő alatt visszaáll, és ugyanúgy ehetsz, mint előtte. De ehhez beszélned kellene a dokiddal.

2011. márc. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A diétával, mint olyannal, semmi bajom, sőt, kimondottan jót tett, mert jelentős túlsúllyal küzködök (150 centimhez voltam 83 kiló az utsó hónapban, ami nagyon sok.)Tejemre nincs rossz hatással, tápláló a baba számára, szóval nem kavar be, kontroll 2 hét múlva lesz, csak érdekelt, más hogy van ezzel.Köszi a válaszokat.
2011. márc. 9. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!