Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy van ez? Ne haragudjatok...

Hogy van ez? Ne haragudjatok a kérdésért, de tudatlan vagyok.

Figyelt kérdés
Valaki 8 hetesen elvetél, akkor mit csinál vele az orvos? Mik a további teendők? Kap gyógyszert? Azonnal lehet szexelni?
2011. márc. 9. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiürül a szervezete, akkor nincs további beavatkozás, csak sima ellenőrzés, ha nem ürül ki minden akkor befejezik művi úton, esetleg egy egészségügyi kaparás mindenképp van ha úgy találja az orvos.

Gyógyszert normál esetben nem adnak.

Nem tudom szexelni mikor lehet utána, de vetélés után gondolom egy nőnek az ezredik dolog ami eszébe jut az az hogy szexeljen egy nagyot.......

2011. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A szexelés alatt gondolom az újabb próbálkozást érted.Nálam 6 hét volt,de 13 hetes terhesség után.
2011. márc. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha műtét szükséges, akkor a szex mehet 6 hét után.Babával csak 4 hónap eltelével lehet próbálkozni.Gyógyszert nem szoktak felírni, csak akkor, ha egy bizonyos idő elteltével nem jelentkezik a menzesz.
2011. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

oké, köszönöm a válaszaitokat. Lenne még néhány kérdésem:

Lehet, hogy a 8 hetes babásnak minden kiürül, és nincs szükség műtéti befejezésre? És az elképzelhető, hogy nem is fájt neki?

Biztosan visszahívja a dokija kontrollra? Mennyivel az eset után?

2011. márc. 9. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a doki uh-val dönti el, hogy kell-e műtét, hogy kiürült-e a méh teljesen. Ha nincs műtét, akkor akár azonnal is lehet próbálkozni, de műtét után 6 hét a kontroll és a doki tesz javaslatot, hogy mennyit ajánlatos várni a következő terhességgel.
2011. márc. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!