Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktatok figyelni arra, higy...

Szoktatok figyelni arra, higy a baba ruhájának színe "menjen" a babakocsi színéhez?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl lila, narancssárga stb babakocsikra.

M


2011. márc. 10. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy!! Kisebb gondom is nagyobb annál.
2011. márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

nem

a babakocsi 2 féle szürke árnyalat+piros. Sok minden megy hozzá, de soha nem a babakocsihoz öltöztettem a gyerekeimet.

2011. márc. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert szürke a kocsi uh minden jó hozzá...de amúgy sem figyelnék rá:))
2011. márc. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

ne utáljatok ezért de a lánykám kedvenc színe a kék és a babakocsit is már ő választotta

a ruháit is szokta úgyhogy majd mindene kék ...


igen elég gyakran szokott passzolni de hogy direkt úgy öltöztetném.. inkább csak a kedvencét adom rá.

2011. márc. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Èn figyelek ilyenekere, de nálunk szerencsétlen lett a helyzet.


Babakocsit úgy vettünk hogy majd a tesónak is jó lesz így zöld-narancssárga. persze a kislányunk szinte minden ruhája rózsaszín. söt a pelenkázó táskája is pink, így eléggé elüt. már sajnálom hogy nem gondoltam jobban rá. Akkor talán zöld fehéret választottunk volna.

2011. márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem... egyáltalán nem érdekel,hogy megy-e a babakocsi színéhez a ruhácskája színe. Mivel kisfiú, kék,zöld,bézs árnyalatokat hord még (5 hónapos), a babakocsi meg szürke-barna... ahhoz baromira sznobnak meg divatmajomnak kell lenni,hogy valaki ilyesmire figyeljen...
2011. márc. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Soha eszembe nem jutna ilyesmi. Igaza van annka,aki szerint nagyon sznob ( és sok a felesleges pénze)aki a babakocsi színéhez választ ruhákat.
2011. márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
...ahogy írják, vagy qurvára unatkozik. soha életembe nem jutott ilyen eszembe. 2 gyerek anyukája
2011. márc. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Na ez az, amire sose figyeltem :) Viszont van egy ismerősöm, aki a saját és a gyerek ruháit is a babakocsi színéhez válogatta össze minden séta alkalmával. Mondjuk nekem tök mindegy, csak számomra ez már tényleg a "tökmindegy" kategória.
2011. márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szeretem az összeillő dolgokat, de erre nem figyelek.

OFF - ez rosszul is elsülhet. Pl. nekünk világosabb zöld kocsink van, és tesómtól karácsonyra ugyanolyan színű esernyőt kaptam, mint a kocsi, és csak akkor esett le, mikor az első eső alkalmával előhúztam. Városon nem zavarna, nem is néz kis rosszul. De most költöztünk falura, és tök hülyén éreztem magam mikor így spacíroltam végig a falun, mint valami divatliba...

2011. márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!