Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktatok figyelni arra, higy...

Szoktatok figyelni arra, higy a baba ruhájának színe "menjen" a babakocsi színéhez?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl lila, narancssárga stb babakocsikra.

M


2011. márc. 10. 14:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én csak így öltöztetem a gyerekeimet,mindhármat.Sőt magamat is.Ha esetleg nincs olyan színű ruhájuk tiszta akkor el sem megyünk otthonról:))))

Na jó ez vicc volt!Ez a kérdés annyira vicces,hogy amióta elolvastam csak mosolygok!Köszi kedves kérdező!

Nekem 3 gyerekem van,de ez még csak meg sem fordult a fejemben!Főleg amikor már jó az idő,délelőtt egy váltás ruha és délután is egy váltás ruha!

2011. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem!

Bár nekem könnyű dolgom van, mert fiam van, kék a babakocsija, és a legtöbb ruhája is kék, barna, fehér. Így végülis akaratlanul is általában passzol a gyerek ruházata a babakocsihoz.

A sport kocsink meg sötét szürke, ahhoz meg végképp minden passzol!


Mondjuk nekem nem is nagyon tetszenek a kirívó színű kocsik, mint amiket említettél. Barátnőmnek rikító narancssárga sport kocsija van, messziről látom őket, ha találkozunk! Ne érts félre egy szürke-narancs, vagy fekete-narancs kocsival nincs bajom, de a túlzásokat nem szeretem. Ilyen pl az emlegetett rikító narancssárga babakocsi: [link]

2011. márc. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Már bocs, de hogy ez mekkora hülyeség :D


Természetesen nem. A lányom a rózsaszín-piros-lila-drapp ruhákat szereti. A kocsija a nagy és a sport is narancs-szürke uniszex. Én inkább arra törekedtem, hogy később jól el tudjam adni a kocsit, ne legyen túl lányos :P

2011. márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én a babakocsi színét igazítom a ruhámhoz: mikor milyen a ruhám, úgy válogatom a babakocsijainkat.... :)
2011. márc. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem igazán.

Amikor babakocsit vettünk, nem tudtuk a babánk nemét, így uniszex kocsi lett: szürke-narancssárga.

Lányunk született: szinte mindig lilában vagy rózsaszínben van. Azóta született még egy lányunk: ő is mindig lila vagy rózsaszín.

Ha tudom előre, hogy 2 lányom lesz, akkor rikító ciklámen babakocsit veszek, az tuti :)

Viszont nekem is sok rózsaszín és lila felsőm van, hogy passzoljak a gyerekeimhez :)

2011. márc. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem értem miért lenne ez akkora bün hogy az ember figyel az összepasszolo szinekre.

Már a gyerekeknek is nagyon fontos miben vannak és lehet játék közben nem figyelnek a ruhájukra de irigykedve néznek egy jól öltözött gyerekre.

Szerintem nem hülyeség figyelnünk a kinézetünkre és így a gyerek kinézetére is.

2011. márc. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Most nem a gyerek kinézetéről van szó utolsó!


Természetesen az én gyerekemen is összeillő ruhák vannak, a zokni is mindig harmonizál a többi darabbal! Én is így öltözöm!


A kérdés a babakocsira irányult! Pl. tegyük fel, hogy van egy X színű babakocsid, de meglátsz az üzletben egy Y színű gyerek ruha szettet, ami teljesen elüt a babakocsi színétől, de egyébként nagyon nagyon tetszik neked, és a gyerekedre is pont jó. Esetleg még az ára is kedvező! Csak azért nem fogod megvenni, mert nem passzolna a babakocsi színéhez??

Ha igen, akkor no comment...


ÉN személy szerint nem a babakocsinak veszek ruhát, hanem a gyereknek! Ha jól áll neki a ruha, akkor nem igazán érdekel, hogy nem megy a babakocsi színéhez...

2011. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!