Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mesélek valakiről, mi a...

Mesélek valakiről, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szóval egy ismerősömről van szó, másfél éves kisgyerekkel. Nem régen került a kisgyerek bölcsödébe, nem győz dicsekedni, hogy az ő gyereke a kedvenc, mert nem sír, eszik, iszik, alszik...otthon viszont a helyzet a következő. 3 hónapos volt a kisbaba, mikor elmentem látogatóba. Azzal dicsekedett, hogy az ő gyereke nincsen elkényeztetve, mert előszőr 6 órát üvöltött a szobában egyedül, aztán 5..4...3...és egy hónap alatt eljutottak odáig, hogy tudja a gyerek, ha beteszi az ágyba, és becsukja az ajtót, akkor alvás van, hiába üvölt nem megy be hozzá senki. És ez így is volt, láttam. Aztán később már nagyobb volt a baba, még nem tudott fordulni, úgy fordította meg, hogy megragadta a bal karját, bal lábát és átlendítette. Ha nem látom nem hiszem el....7 hónapos korában már bébikompban erőltette a gyereket.Most 16 hónapos a gyerek, reggel mikor felkelnek, átrakja a saját ágyába a gyereket, bekapcsolja a tv-t, és átmegy a szomszédba kávézni, meg beszélgetni, amíg a gyerek issza a kakaót. Egyfolytában dicsekszik, hogy sose sírt a gyerek, a bölcsiben, rögtön beszokott, nem hiányolja az anyját egyáltalán! És ez jó!? Azt mondta, odáig jutottak, hogy a gyerek nem akar otthon enni. Mindenhol máshol eszik, de otthon nem. Újszülött kora óta a felkarjánál emeli a gyereket, mára ki van fordulva a válla, úgy tartja a karját, mint a kiscsibe a szárnyát. Nem fogja meg a cumisüveget, csak ha fekszik, más különben nem képes rá.

Egyfolytában nekem dicsekszik, hogy micsoda szuper dolgokat vettek a gyereknek, pedig szegény kisgyerek,eddig össze vissza egy 12.000ft-os babakocsit kapott, az én gyerekeim levetett ruháit hordja....nem egyszer volt már a kigyereknek különbféle gombás fertőzése, egyszerűen számomra felfoghatatlan.

Nem értem, hogy a házi orvosnak nem tűnik fel, hogy ki van fordulva a karja, pedig mindenki mondja neki, hogy vigye el vele valahova, Budapesten lakunk, nem nehéz orvost találni.....

Én egyszerűen már nem bírom elviselni ezt a nőt, de állandóan nekem osztja az észt,hogy el vannak kényeztetve a gyerekeim,mert ragaszkodnak hozzám...

csak szegény gyereket sajnálom...

Csak azért írtam le nagy vonalakban a sztorit, hogy ti hogyan kezelnétek egy ilyen nőt?


2011. márc. 10. 20:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
13%
De miért találkozol vele? Miért adsz neki ruhákat?
2011. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért ad,mert a gyereket nézi gondolom...Biztos hogy én is oda adnám ami nem kell.Szegény gyerek istenem:(:( Hogy lehet valaki ilyen.Majd ne csodálkozzon ha nem is fognak egymáshoz kötődni.

Férje van?Ő is ilyen felfogású mint ő?

2011. márc. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem ide írogatnék, hanem a gyermekvédelemnek. Ha igaz amit írsz és nem kamuzol, akkor ez bántalmazás, amivel bizony foglalkozni kell!
2011. márc. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%
honnan ismered? hát enyiből leszűrve tényleg nem jól bánik a kisgyerekkel.és ha beszélsz vele,nem hallgat rád?
2011. márc. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%
Én nem foglalkoznék vele!
2011. márc. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

igen, a gyereket nézem!

Az élettársa kamionos, de már én is gondolkodtam rajta, hogy az ilyen mulya, vagy mi van, mert nem tűnik ostobának...

ja, és köszi, nem szórakozásból írtam ki, nem kamuzok.

persze, nem foglalkozok vele, állandóan a nyakamra jár, meg hívogat, osztálytársam volt még gimiben...

2011. márc. 10. 20:50
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok.Nehéz helyzet,de mindenképpen szólnod kellene valakinek?A férfi vagy a nő szülei élnek?Ők nem tudnának vele beszélni?
2011. márc. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
dehogy hallgat rám, ha mondok valamit, akkor megmagyarázza, hogy az nem úgy van, hanem úgy ahogy ő gondolja........és nekem vannak elkényeztetett hisztis gyerekeim szerinte....azért, mert altatom őket, és nem hagyom egyedül, meg ápoltak, nem csak úgy tartva vannak.
2011. márc. 10. 20:55
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
védőnő,gyerekvédelem???
2011. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
egy kutya mind, az egész family! Az apósa egyszer kétszer már lázadt, de gondolhatod! Az volt minden hülyének, meg szemétnek elmondva!
2011. márc. 10. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!