Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mesélek valakiről, mi a...

Mesélek valakiről, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szóval egy ismerősömről van szó, másfél éves kisgyerekkel. Nem régen került a kisgyerek bölcsödébe, nem győz dicsekedni, hogy az ő gyereke a kedvenc, mert nem sír, eszik, iszik, alszik...otthon viszont a helyzet a következő. 3 hónapos volt a kisbaba, mikor elmentem látogatóba. Azzal dicsekedett, hogy az ő gyereke nincsen elkényeztetve, mert előszőr 6 órát üvöltött a szobában egyedül, aztán 5..4...3...és egy hónap alatt eljutottak odáig, hogy tudja a gyerek, ha beteszi az ágyba, és becsukja az ajtót, akkor alvás van, hiába üvölt nem megy be hozzá senki. És ez így is volt, láttam. Aztán később már nagyobb volt a baba, még nem tudott fordulni, úgy fordította meg, hogy megragadta a bal karját, bal lábát és átlendítette. Ha nem látom nem hiszem el....7 hónapos korában már bébikompban erőltette a gyereket.Most 16 hónapos a gyerek, reggel mikor felkelnek, átrakja a saját ágyába a gyereket, bekapcsolja a tv-t, és átmegy a szomszédba kávézni, meg beszélgetni, amíg a gyerek issza a kakaót. Egyfolytában dicsekszik, hogy sose sírt a gyerek, a bölcsiben, rögtön beszokott, nem hiányolja az anyját egyáltalán! És ez jó!? Azt mondta, odáig jutottak, hogy a gyerek nem akar otthon enni. Mindenhol máshol eszik, de otthon nem. Újszülött kora óta a felkarjánál emeli a gyereket, mára ki van fordulva a válla, úgy tartja a karját, mint a kiscsibe a szárnyát. Nem fogja meg a cumisüveget, csak ha fekszik, más különben nem képes rá.

Egyfolytában nekem dicsekszik, hogy micsoda szuper dolgokat vettek a gyereknek, pedig szegény kisgyerek,eddig össze vissza egy 12.000ft-os babakocsit kapott, az én gyerekeim levetett ruháit hordja....nem egyszer volt már a kigyereknek különbféle gombás fertőzése, egyszerűen számomra felfoghatatlan.

Nem értem, hogy a házi orvosnak nem tűnik fel, hogy ki van fordulva a karja, pedig mindenki mondja neki, hogy vigye el vele valahova, Budapesten lakunk, nem nehéz orvost találni.....

Én egyszerűen már nem bírom elviselni ezt a nőt, de állandóan nekem osztja az észt,hogy el vannak kényeztetve a gyerekeim,mert ragaszkodnak hozzám...

csak szegény gyereket sajnálom...

Csak azért írtam le nagy vonalakban a sztorit, hogy ti hogyan kezelnétek egy ilyen nőt?


2011. márc. 10. 20:35
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

az lesz, tényleg!!!!!!!!!!!!

köszi, ismerem a védőnőjét, unokatesóm barátnője!!! Hogy ez nem jutott eszembe!!!!!!!!! köszi!!!!!

2011. márc. 10. 20:59
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen,valakit küldj rá valakit.Hátha legalább észbe kap.Hogy lehet valaki ilyen:S
2011. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
nem akarom én a sz@art keverni, csak nem hiszem el, hogy nekem oszt, söprögessen otthon!!!
2011. márc. 10. 21:04
 14/22 A kérdező kommentje:
szólok is a védőnőnek, nézzen körül, mielőtt a gyerekkel valami történik! Az a helyzet, hogy szereti a gyerekét, de egyszerűen ő a tökéletes anya, mindenki más hülye, pedig fordítva van!
2011. márc. 10. 21:06
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Az okoskodás nem bűn, de a bántalmazás igen... Az ellen tenni kell, nem nyomoríthatja meg a saját gyerekét. A bölcsiben sem tűnik fel, hogy gáz van? Ők sem lépnek?
2011. márc. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom,nem a szart kevered,hanem egy kis embernek segítesz!Ennél jobbat nem is tehetnél!Majd írj,remélem pozitív lesz a végkifejlet!2 gyerekes anyuka
2011. márc. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

konkrétan nem bántja, csak nem gondolkodik!!!!!!

nem mondta, hogy szóltak volna

2011. márc. 10. 22:44
 18/22 A kérdező kommentje:
köszi, majd írok!!! szólok a védőnőnek!
2011. márc. 10. 22:58
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyámügyön szólnék.Sajnos ezek az ügyek könnyen elsikkadnak, aztán mikor valami súlyos dologhoz vezet, akkor már késő.Ez egy védtelen kisgyerek.
2011. márc. 11. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
sajnállak, meg a babát is. védőnő, gyermehkvédők, név NÉLKÜL jelentsd be. így tudsz a gyerekn a legtöbbet segíteni
2011. márc. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!