Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyermekes anyukák! Mivel...

Kisgyermekes anyukák! Mivel töltitek a hosszú hétvégét? Párotok otthon van veletek és a gyerkőcőkkel?

Figyelt kérdés
Sajnos az én párom dolgozik ma is és tegnap is dolgozott,kint az erdőn.:( Tegnap jó volt a délelőtt,bölcsis nyilt napon voltam a 2 gyerekkel,utána a délután is gyorsan elment.Párom 8 körül ért haza,utána én még elmentem vásárolni egyedül,ő volt a gyerekekkel.Ma pedig szintén hármasban vagyunk,most épp alszanak,nekem van kis lélegzetvételem legalább.Elvagyok velük,bár van hogy kiakasztanak,amikor veszekednek(fiam 4 éves lesz,lányom 2 éves)és rosszul esik,hogy apa nincs velünk itthon.Ma este anyóséknál alszunk,de holnapi nap megint dolgos lesz a páromnak,nem tudom mennyit tud velünk lenni.Más anyuka is "magányosan" tölti ezt a napot?
2011. márc. 13. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom tegnap egész nap segített költözni egy barátjának.

Ma itthon van,de kinnt dolgozik.Csinálja a garázst:betonozik,garázskaput állít be...

Holnap délelőtt együtt leszünk egy kicsit,mert megyünk a nagybátyámékhoz,délután megint garázsépítés.

Kedden megy anyósoméknál,segít ásózni,ültetni.

Szóval itthon is van,meg nem is :(

Ha dolgozik,van hogy reggeltől késő estig vagy napokig nincs itthon.

De én már megszoktam,hogy egyedül vagyok a lányokkal(2 éves és 6 hónapos),álltalában sikerül beosztani úgy az időmet,hogy mindet megcsináljak.Bár jólenne ha tudna több időt tölteni velünk,de valakinek dolgozni kell.Este amikor hazajön a nagylányt nem lehet róla leszedni :)

2011. márc. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a mi kis családunkban nincsen soha ünnep. se karácsony, se húsvét, se szilveszter. Több munkája van a páromnak, h talpon tudjunk maradni.

Eleinte nagyon magányos voltam, de így 5 év után már azt mondom, hozzászoktam.

Én abban a szerencsés helyzetben vagyok, h a gyerekeket (5 és 3 évesek) bármikor elvállalják a nagyszülők, akár 3 napra is.

Az pedig már az én hibám, h ilyenkor sem pihenek, nem megyek csavarogni. Ilyenkor pótolom be azt ami hónapok alatt elmaradt. Barátnőkkel nem járok össze, mert az életben nem vagyok ennyire nyílt mint itt a gép előtt.

A lényeg, h én már átestem azon a ponton, h magányos legyek.

2011. márc. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pontosan ugy telnek ezek a napok, mint az osszes tobbi. Ket gyerek van (1 es 2 evesek). Felebrednek, esznek, oltoztetem oket es magamat, osszekeszulunk, pakolgatok, majd tizorai, majd fozes, majd levegozes. Deltol haromig aludtak, majd ismet ettek, majd bent jatszottak, majd kint jatszottak, azutan ismet pakoltam, mosogattam, ismet bent jatszottak, majd ettek, megfurdettem oket es elaltattam oket. Most en is megyek furdeni es en is alszom.

Nah, pont ugyanilyen szinte az osszes napunk.

A ferjem kulfoldon dolgozik, jobb esetben 3 havonta latjuk. Sajnos.

2011. márc. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!