Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Húsvétra milyen könyveket...

Húsvétra milyen könyveket tervezel venni 2-3 év körüli gyermekednek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bartos Erika könyveit imádja a 2,5 éves lányom. Szerintem ezek közül kap majd valamit: [link]
2011. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

2év3hós, Bogyó és Babóca sorozatból még hiányzik pár darab, azt tervezem megvenni, de nem is igazán húsvétra, hanem amúgy is minden hónapban kap egyet. Nálunk nem szokás húsvétkor ajándékot adni,ilyenkor inkább csak csoki, tojás, gyümölcs,süti, stb.

Visszatérve Bogyó és Babócára, először a 2.szülinapjára kapott, és annyira tetszett neki, hogy szép sorban elkezdtem mindenkitől azt kérni ajándékba, karácsonyra, szülinapra, csak úgy.... Imádja.

2011. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. márc. 17. 15:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Bartos Erika: Anna, Peti, Gergő. Imádják! Bölcsibe dolgozom és nem is láttam még olyan gyereket aki ne szerette volna és a szülőktől is ugyanez a visszajelzés. Még az olyan gyerek is szereti ezeket a meséket aki amúgy nem szereti a mesekönyveket. Az én gyerekeim is imádják. Én mindenképpen ezt javaslom.
2011. márc. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!