Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most TGYÁS-t kapok. Ha elmenné...

Most TGYÁS-t kapok. Ha elmennék lejártakor részmunkaidőben dolgozni, akkor kapnám a GYED-et, vagy egyből csak a GYES járna?

Figyelt kérdés
És, ha viszont kirugnának a munkahelyről?
2009. febr. 21. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom GYED mellett nem lehet dolgozni, csak GYES mellett.
2009. febr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Csak GYES mellett lehet 4 órában dolgozni, GYED mellett NEM!

Miért akarsz elmenni dolgozni? Gondolod, hogy anyagilag jobban járnál?

Amíg TGYÁS? GYED vagy GYESen vagy, addig nem rúghatnak ki. Viszont, ha visszamész melózni, nem vagy védett, csak 30 napig. Utána kirúghatnak!

Használd ki az időt, és inkább babázz!

2009. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyes mellett már nem csak 4órában lehet dolgozni,6és 8órában is.Én is mostanság tudtam meg.
2009. febr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm aválaszokat. Sokat segitettek.Még annyit, hogy Arra gondoltam, hogy új munkahelyet keresnék, ügye akkor arra az időre megszünne a gyed, de ha onnan véletlenül a probaidő, vagy az után rugnának ki, akkor kaphatnék-e ujra gyedet, vagy gyest?
2009. febr. 21. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Gyes mellett csak a baba 1 éves kora után dolgozhatsz,igaz akkor akár 8 órában is.
2009. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!