Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, hova menjünk nyáron...

Anyukák, hova menjünk nyáron 5 hónapos kislányunkkal nyaralni? Bőven lent.

Figyelt kérdés

Férjemmel gondolkozunk. Én nagyon szerettem volna elmenni tengerpartra, mert imádom a tengert!

De, a kislányunk akkor még csak öt hónapos lesz.

Két lehetőség van.


I. Balaton környékén mit tanácsoltok, ahol tengerparti feeling-je van az embernek? Akár hotel, akár panzió vagy egyéb?


II. Legközelebbi tengerpart Horvátországban van, ott esetleg valami homokosabb rész?


III. Egyéb?


Köszönöm szépen a válaszokat a butácska kérdésemre. :)


2011. márc. 16. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
A balatonnál Siófokot ajánlanám, az a legjobb és legszebb környezet. Bár egy olyan picivel nem nagyon lesz nyaralás, mert akkor is minden körülötte fog forogni.
2011. márc. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, mi Csopak-rajongók vagyunk, ott van homokos partszakasz a gyerekeknek kialakítva, szuper! Bár egy öt hónapos babának szerintem még mindegy, mert ő még nem fogja tudni ezt kiélvezni, majd inkább jövőre. Ha merészek vagytok és a pici lány bírja az utazást, menjetek távolabb (tengerpartra). Szerintem most könnyebb vele utazni, mint egy évvel később, mert akkor már nem biztos, hogy sokáig ki fogja bírni az ülésben (tapasztalatból mondom...).
2011. márc. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem menjetek messzebb Mi szintén tengerparti nyaralást tervezünk nyárra csöppünk akkor lesz 6 hós, de mi törökországot fontolgatjuk.


Jah és Sebestyén Balázs van előttem: Ők 4 hós babával voltak ázsiában.........! :)

2011. márc. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jajj, én mennék is távolabbra, tengerpartra, csak hát a Horvátország van legközelebb, ott meg nem tudok homokos partot.
2011. márc. 16. 17:05
 5/7 anonim válasza:

Szerintem vagy Balatonalmádi, Balatonfüred, Keszthely, Siófok vagy Balatonzamárdi.


Már mindenhol voltam, és nem csalódtam. :D

2011. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, még azóta sem döntöttük el :)
2011. ápr. 11. 07:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Hol száltatok meg? Milyen szállást ajánlotok?
2011. ápr. 11. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!