Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ma utazunk Balatonkenesére...

Ma utazunk Balatonkenesére "nyaralni" 1 hétre 27 hónapos kislányunkkal. Milyen programot ajánlanátok rossz időben?

Figyelt kérdés
Holnapra terveztük a veszprémi állatkertet, de most néztük, hogy 18 fok lesz, így az átmegy valszeg hétfőre. Holnap milyen zárt helyre mehetnénk, ami érdekli őt, és kifizethető. Van egy játszóház, esetleg oda mehetünk, de olyanra gondoltam, hogy pl vmi állatos/mezőgazdasági múzeum nincs -e a környéken.
2011. júl. 23. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a szomszédban lakom. Nos, errefelé nemsok minden van, nem akarlak elkeseríteni. Zárt hely, ami őt is érdekelné, pláne nincs. Van Kenesén is játszóház, és Veszprémben is. Ezenkívül nincs semmi. Én ezért utálok itt lakni.

Az állatkert azért jó ötlet ám, ha nem esik az eső. Felöltöztök a 18 fokhoz, és mentek:) Nagyon nagy, több óra mire bejárjátok.

Van Fűzfőn uszoda, bár nem tudom mennyire szeret pancsolni.

Bobpálya, de ő még arra nem ülhet fel. Szóval, ennyi, vagyis semmi :(

2011. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért köszi. Az uszoda tervbe van véve, tegnap óta mást sem hallok tőle, mint, hogy "megyek uszodába" és este 8-kor itt toporzékolt, hogy ő uszodába megy. Mondtam neki, hogy eresztek fürdővizet és a kádban lesz az uszoda. :-D
2011. júl. 23. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kevés, mi oda járunk nyaralni és nagyon élvezzük(persze rövidtávon más), van lepukkant játszótér, hattyú,kalandpark a bob mellett néha van kézműves és egyéb program is, Van egy fűzfői tájékoztató füzet a koncertekről, kult.programról. Fűzfőn a strand rossz időben ingyenes és ott van ingyenes gumiasztal ha nem zuhog az is jó egy programnak.És a felsorolt uszi. Kenesén van egy új kalandpark tóval, lehet hogy ott is lehet csónakázni neki is vagy ilyesmi. Nem kell egetverő program egy picinek pl lehet hogy a cukrászdától is tök boldog lenne vagy apró peca felszerelés snecikre.
2011. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!