Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megyünk nyaralni 2éves kislány...

Megyünk nyaralni 2éves kislányunkkal, mi az amit biztos ne hagyjunk itthon?

Figyelt kérdés

Persze a tisztálkodási,és a ruházati dolgokon kívül gondoltam.Gyógyszerrel is szoktam készülni,szerintetek milyet vigyek?

Most írom össze,de hátha kimarad valami,légyszí segítsetek,számotokra mi a legfontosabb!!!


Nagyon köszönöm!!!:))


2011. júl. 20. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

Gyógyszerek közül legyen nálad gyereknek és felnőttnek egyaránt: fájdalom és lázcsillapító, görcsoldó, ragtapsz, Calcium, fenisztil irix,

Ha Mo-n mész antibiuóotikum recept. stb...

2011. júl. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

a gyereket :)

egyébként a megszokott kis játékaiból 1-2, árnyékoló, kézfertőtlenítő; meg hát attól függ, hova mentek!?

2011. júl. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Attól függ hová mentek. Ha valami nyarlóhelyre, ahol közel a patika, akkor elég csak az otthon lévő lázcsillapítót meg sebfertőtlenjtőt, esetleg sebtapaszt betenni vészhelyzetre.

Inkább írd le a címet (a guglin a térképen is érdemes megnézni és kinyomtatni) hogy hol van patika, melyik ügyeletes éjszaka és hol van az orvosi rendelő, ne akkor kelljen keresgélni.


Szunyog/kullancsriasztó és csípésre Fenistil.

2011. júl. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat,persze várok még!:))


Bocsi azt nem írtam,a Balatonra megyünk.

2011. júl. 20. 18:31
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi jövő héten megyünk, igaz Tisza-partra, de épp most kerestem elő a gumicsizmát. Szerintem az jól jön majd, ha ilyen idő lesz. És készülj fel benti játékokkal is, rossz idő esetére.Nálunk a lufi be szokott jönni, mert kis helyen elfér (nyilván nem felfújva viszem) és jól el lehet vele szórakozni szobafogság esetén is.

Ja, és mit ne hagyjál otthon? Én a múlt hétvégén teljesen elfelejtkeztem az egyik gyerekemről. Na nem őt hagytam otthol, csak az összes alvós cuccát: 1,5 éves, se pizsama, se kedvenc takaró, se kedvenc maci. De szerencsére mindent tudtunk pótolni, mert a nagyszülőknél voltunk.

Nem tudom, hogy a szobatisztasággal hogy álltok, de ha pelus van még akkor ne felejts el zacskókat vinni a használt pelenkának, ha folyamatban van a szobatisztaság, akkor az útra papírbili és a szállásra bili vagy WC szűkítő.

2011. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
naptej, esetleg szúnyogriasztó spray, homokozókészlet, sok törölköző, esetleg pléd, egy jó nagy strandtáska, úszógumi vagy karúszó, a babakocsi vagy kismotor :)
2011. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

nagyon sok jó ötleteket kapok...köszönöm

jegyzetelem is le őket.


Jövőhéten indulunk mi is,már nagyon várom,de van bennem egy kis félsz is.Köhögéscsillapítót esetleg vigyek a gyereknek?de milyet?én még így magamtól nem vettem.


köszi a segítséget!

2011. júl. 20. 19:22
 8/13 anonim ***** válasza:
az előttem írók már sokmindent felsoroltak, de ne hagyd otthon a TB kártyákat és egyéb személyes iratokat sem!
2011. júl. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Köhögéscsillapítót esetleg vigyek a gyereknek?de milyet?"


Nem hiszem hogy nagyon fontos lenne.

Azért is gondolom, mert ha kérdezed hogy melyiket, akkor nem használhattok olyan gyakran - vagyis nem állandóan megfázós, hurutos köhögős gyerkőcről van szó. Ha mégis kellene, az nem olyan állapot, amit azonnal, percek alatt meg kell oldani, mint ha pl. felugrana a láza 40 fokra, menne a hasa vagy megcsípte valami.


Ha gyerekkel utazik az ember, akkor úgyis annyi cucca van mint egy vándorcirkusznak, ráadásul a Balcsi partján elérhető közelségben vannak patikák, szóval én a nem rendszeresen használt gyógyszereken és az azonnali veszély elhárítására szolgáló készítményeken (sebtapasz, fertőtlenítő, lázcsillapító, stb) kívül nem vinnék mást, mert csak a helyet foglalja.

De gugli térképen kinyomtatva a szálláshoz közeli patikákat, orvosi ügyeleteket igen.

2011. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!Teljesen igazad van,úgy fogok tenni.Szerencsére nem beteges a gyerekem,remélem most sem lesz baj...

Köszönöm a tanácsot neked is.:)Minden jót!

2011. júl. 23. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!