Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy hagyjam kint a lépcsőházb...

Hogy hagyjam kint a lépcsőházban a babakocsinkat? Milyen módon rögzítsem?

Figyelt kérdés
Azok véleménye érdekelne, akik szintén a lépcsőházban kénytelenek tárolni a babakocsit. Az az igazság, hogy eddig egy egyszerű lakattal összefogott lánccal tároltuk (a földszinten, közel a bejárati ajtóhoz), de félek, mert időnként van egy-egy besurranó tolvaj, és visz, amit talál. Mit tudtok javasolni olyan megoldásnak, hogy ne vihesse el két mozdulattal a lekötött kocsit?
2011. márc. 16. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan kocsink volt, aminek levehető mózes és sportrésze volt, így csak az alját hagytuk lennt, a felső részt felvittük a lakásba. Ha a tietek nem ilyen javaslom vegyél olyan kocsit ami könnyen összecsukható és fel tudod vinni a lakásba,vagy van egy tároló ahová befér.Milyen tipusú kocsi amúgy?
2011. márc. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, én csak nappal tároltam lépcsőházban, egy olyan nagyon vastag bicikli zárral odazártam a lépcsőhöz, estére bevittem a tárolóba? Nincs zárt tároló?
2011. márc. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi, hogy nem pont a kérdésedre válaszolok!

Hányadikon laktok? Mennyire nehéz a babakocsitok és mekkorák a hátsó kerekei? Azt nem lehet megcsinálni, hogy a hátsó kerekein felhúzod? Én mindig úgy csináltam, ha fel kellett vinnem. Lefelé pedig ugyanúgy, a hátsó kerekein óvatosan leengedtem.

2011. márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


A földszinten lakunk, ezzel nem lenne gond. De zárt tároló saját sincs, közös sincs... sajnos.

A lakás pedig kicsi, két szobás, ez pedig testvérbabakocsi, abc design, szóval nem is a legkisebbről van szó.


De ami főleg engem érdekelt: hogy a biciklilakatban teljesen megbíztatok? Azt nem lehet elvágni olyan egyszerűen?

2011. márc. 17. 10:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, második vagyok, nekünk olyan batár nagy vastag bicikli-motor zár volt, párom azt mondta hogy azt nem olyan egyszerű elvágni mint a láncot, bár a miénk éjszaka nem volt kinn, de napközben se vitték el a lépcsőházból, pedig még a zárt tárolóból is volt bicikli lopás, amit sima kis vékony zárral zártak.
2011. márc. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!