Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden éven elszállunk húsvétk...

Minden éven elszállunk húsvétkor, hatalmas ajándékozások, sok költekezés a vége. Idén változtatok! 2 és 2,5 éves kislányoknak milyen apróságokat lehet venni, amik összességében soknak tűnnek, de mégsem drágák?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kupac hajgumi, hajcsat, mindenféle műanyag "kacat", ezek nem drágák: játékhajszárító, játékvasaló, játékedények, konyhai dolgok.

De inkább vegyél egy darab ajándékot, ami "értelmes", pl egy mesekönyvet (pl Bogyó és Babóca).

2011. márc. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kislányoknak nőnapra,gyereknapra "jár" ajándék


fessenek tojást a fiúknak,ők ajándékozzanak


lassan meg kell tanulniuk,hogy ajándékot nem csak kapni lehet hanem adni is


és tojást festeni jó

2011. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi hívők vagyunk, ezért a húsvétnak a tavaszváráson kívül más "értelme" van a családban, semmilyen tárgyi ajándékot nem kapnak a gyerekeim erre az alkalomra.


Amit el tudnék képzelni: közös süti sütés, vagy előre megtervezett családi kirándulás, vagy olyan program, amit szeretnek, de nem vagy csak ritkán csináltok együtt.

2011. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi ilyenkor nem szoktunk nagyon ajándékozni! Ha kapna valamit én zsírkréta, festék készletet, színes lapot, plüss nyuszit vennék!És persze egy kis csokit! De szerintem nem kell túlköltekezni, hiszen biztos több helyről kap ezt-azt!
2011. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Húsvétkor miért kell ajándékozni. Nálunk a fiúk csokitojást vagy húsvéti kifestőt kapnak (életkortól függ), de a lányok nem kapnak ajándékot. Ők sütnek-főznek. :)
2011. márc. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Az idei évtől én is így képzelem a húsvétot.

Csak kicsit tartok a férjem hugától, ő már közölte, hogy gyerekenként 10-15 Forint lesz a mérce idén. Hááát, nálunk nem annyi...nem tudom, mit fog szólni.

:)

2011. márc. 17. 13:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sincs ajándék húsvétkor. Virágvasárnap kap húsvéti kifestőt, szinezceruzát. Ekkor diszítjük fel a lakást is. A nyuszi csak csokitojást/nyuszit hoz.
2011. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!