Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet hibáztunk. Akkor most...

Lehet hibáztunk. Akkor most vége mindennek?

Figyelt kérdés

Barátnőm valószínűleg terhes..

Tudom most jönnek a komik hogy gratula ügyesek az egyikőtök okosabb mint a másik..stb!

Azt szeretném kérdezni hogy a mostani felfogásom az jo?

Ha mégis baba lesz és a szülei kidobják akkor hozzánk költözik én nagykorúsítom magam, megprobálok dolgozni esti iskolába ülök és megpróbálom megoldani hogy megteremtsem neki a családi légkört(anyagiak támogatás..később ház)

Mert Én az Abortuszt elítélem primitív:S:(....

Meg hogy ha betölti a nagykorúságot elvenni törvényesen mit gondoltok?? én 17 ő 15....


2011. aug. 26. 17:06
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
3%
17 évesen nem fogsz tudni elhelyezkedni szakma meg minden nélkül. Ezen kívül fiatalok vagytok nem szabad elkötelezni magatokat.
2011. aug. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 skarma ***** válasza:
77%
hát, ha már megtörtént, akkor ez értelmes, felnőtt hozzáállás.
2011. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
25%
Szerintem ez aranyos tőled de ne csináld a saját életedet is tönkre teszed vele.
2011. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
3%
Szép kis életetek lesz...
2011. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
na igen, ha eddig nem tudtatok felelősségteljesen gondolkodni, most muszáj lesz, de legalább elkezdted...azért kívánom, h ne legyen baj és hogy tanuljatok belőle...
2011. aug. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
42%

Egy tanult embernek is nagyon nehéz elhelyezkedni a mai világban, nemhogy egy 17 évesnek! Nem gondoltad te ezt végig, álomvilágban élsz. El sem tudod képzelni ,hogy mennyi pénz kell egy gyermek felneveléséhez. Pelenka, gyógyszer, ruha............


Egy apuka

2011. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Az örökbeadásról mit gondolsz??
2011. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%
Láttam olyat, hogy hasonló történt és a vége két diplomás szülő és egy szép, okos gyerek lett. Gondolj bele, mire a barátnőd 35 lesz, már lesz egy felnőtt gyereketek, ergo még fiatalon újra élhettek.
2011. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Nem szabd elkötelezni..De most:S Ha arra volt eszem hogy akkor odategyem akkor ez a legkevesebb szerintem....

szakiskolában tanulok kőművesként az ösztön díj 35000Ft minden hóban,Ha ezt átrakom esti iskolára vagy olyanra hogy egy héten 3x kell járni akkor csak találnék valami munkát...MINDEGY HA KELL SEGGET NYALOK CSAK MUNKA ÉS PÉNZ LEGYEN HOGY ELTARTHASSAM!!!! így??

2011. aug. 26. 17:13
 10/29 anonim ***** válasza:
25%

LoL

Gratulálok a nemes elképzeléseidhez. A világ sajnos nem így működik, főleg a jelenlegi helyzetben.

2011. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!