Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én tudom, hogy terhesen nem a...

Én tudom, hogy terhesen nem a legkívánatosabb egy nő, főleg a vége felé hatalmas pocakkal. De azért rosszul esett, hogy a párom félmesztelen nőket nézeget a neten. Véletlen jöttem rá. Ez nagyon gáz, vagy csak én fogom fel túl érzékenyen a dolgot?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Az enyém is nézegeti, pedig nekem még pocakom sincs. Eleinte engem is zavart, aztán rájöttem, hogy nem éri meg foglalkozni a dologgal, elvégre velem kel, velem fekszik. :) Egyébként tavaly október-november tájékán volt egy cikk ezzel kapcsolatban, asszem a Női lapozón. Ha szeret téged, figyel rátok, és ezt te érzed is, szerintem bocsánatos "bűn". De azért beszélj vele is a témáról.
2009. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hanyagol el minket,sőt,szerintem nagyon kedves,aranyos és figyelmes.Csak megdöbbentem a dolgon,még sírtam is.Persze számon kértem tőle,de azt mondta,nincs ebben semmi.
2009. ápr. 26. 17:13
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Szia!Bízt nem azért nézi mert Te nem vagy kívánatos!Egyszerűen csak pasi nézd el neki!Szerintem más pasi is nézeget nőket sőt mi együtt is szoktunk nézni a párommal akár szex filmet is!Persze terhesen érzékenyebbek vagyunk!Beszéljétek meg lássa nyitott vagy a dologra és akkor előtted is megfogja nézni vagy többet nem nézi ha megmondod ez téged zavar! 3 gyermekes anyuka! Könnyű és gyors szülést neked!!
2009. ápr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
engem egyedül az zavart hogy titkolta de miota beszélgettünk rola,azota nyiltan teszi márha jut rá ideje:))
2009. ápr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Engem is eléggé zavar, ha a férjem nézegeti az ilyen oldalakat a neten. Először én is azt mondtam, hogy ugyan, minden férfi nézegeti, nincs ebben semmi. Aztán egyik éjjel nem tudott aludni. Másnap találtam egy olyan ismerkedős oldalt, ahol a regisztrációhoz a régi (feltöltős kártyás) és már régóta nem működő telefonszámát adta meg...

Akkor megbeszéltük, hogy ezt ne és rendeződött.

2009. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Minden pasi nézeget nőket, videókat a neten:-) Sőt minden pasi gépén van elmentve is ilyen anyag:-) Ettől ne érezd magad rosszul!

És a pasik nagy többsége gerjed a pocira:-) ne félj, ha szeret és ezt ki is mutatja, így van!

Lehet, hogy félt, téged, és a babát is, de hidd el, nem ellened irányul a képnézegetés:-) Férfiúi szükséglet:-)

2009. ápr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Az én férjem gépén is vannak ilyen képek és videók, de mielőtt mi összejöttünk volna, már akkor is volt. Sosem kaptam rajta, hogy ezeket nézegeti. Én azért azt mondom, hogy amelyik kutya ugat, az nem harap. Ha csak nézeget ilyen oldalakat, az megbocsátható "bűn". Az a fontos, hogy szeret, nem húzódik el tőlem és ami még ennél is fontosabb, hogy hűséges! :)
2009. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást,azt hiszem igazatok van,a pasik már csak ilyenek.Én meg érzékenyebb vagyok a kelleténél ebben az állapotban.Azt biztosan tudom,hogy szeret és ez a fontos.Minden jót nektek!
2009. ápr. 26. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!