Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen babakocsit ajánlanál...

Milyen babakocsit ajánlanál nekem?

Figyelt kérdés
A lányom 11hós,75cm kb,7kiló kb. De könnyű kocsit szeretnék.Vagy valakit aki elcserélné velem a sajátját. Szeretném ha látna közben mert nem szeret ugy lenni a babakocsiban h nem lát.Most egy Top Rider bs05 van neknk.Az is jó ha leirja vki hogy lehet megforditani az ülést. Előre is köszi a válaszokat:)
2011. márc. 17. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

A Te kocsidnál nem lehet megfordítani az ülést!SŐT a legtöbb sportkocsinál nem lehet!


Bébé Comfort Loola-nál pl meg lehet fordítni,a Chicconak is van egy sportja ,aminek meg lehet fordítani.De sajnos nagyon ritka az ilyen kocsi és iszonyat drága.

2011. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy eladó coneco babakocsim, aminek van egy mózes része, de van egy sport része is amit szembe és kifelé fordítva is használhatsz.Mi azt a részét nem is használtuk vadiúj.Elcserélni, nem szeretném semmire, csak készpénzért eladó.
2011. márc. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szóval nekem 55az is elég lenne ha felém nézhetne..
2011. márc. 19. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!