Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Október közepén szűnt meg a...

Október közepén szűnt meg a munkahelyem és azóta munkanélkülin voltam január 21-ig. Akkor nem kaphatok semmit csak az alanyi jogon járó gyest?

Figyelt kérdés
És mennyi most a gyes?4 hetes kismama
2009. febr. 22. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lejárt a munkanélkülid és nem tudsz újra elhelyezkedni, akkor csak GYES jár. A GYES bruttó összege a minimum nyugdíjjal egyező, jelenleg 28.500,- Ft.
2009. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!meddig volt munkaviszonyod?Mikorra vagy kiirva?
2009. febr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Október 17-ig volt munkaviszonyom ,azóta munkanélkülin voltam január 21-ig.Nem vagyok még kiirva,mert még csak a petezsák látszott és még nincs papirom a terhességről.
2009. febr. 23. 09:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Azért kérdeztem mert a gyed-hez úgy tudom(jelenleg)a szülést megelőző 2 évet nézik,pontosabban,hogy volt-e 180 bérezett napod ebben az időben!Azért ne vedd kp-nek,inkább itt kérj segitséget: [link]
2009. febr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!