Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gratuláltak iwiw-en az ismerősök?

Gratuláltak iwiw-en az ismerősök?

Figyelt kérdés

Gondolom, amikor megszületett az első (vagy a második) babád, te is raktatál ki képeket Róla iwiw-en. Mennyire jellemző, hogy gratulálnak az emberek? Vagy a többség le se tojja? (már bocsánat)

számadatot is írhattok


2009. szept. 9. 14:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
A párom egy nagyon szép jópofa és egyben megható verset irt,és kakott fel 1 órás fényképet is.szinte mindenki gratulált,ki ott helyben,ki telefonon.Bár azt tudni kell,hogy nekem tényleg csak ismerősök vannak fennt tehát olyan emberek akiket szeretek,igy nem meglepő,hogy igy tettek.azóta el telt 8 hónap és még ma is ugyanez a helyzet ha rakok fel róla képet.
2009. szept. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Első baba . Sokan gratuláltak, még olyanok is, akiket rég nem láttam.Főleg ugyanilyen családosok, mint mi. Asszem 15en biztos írtak, vagy kommentálták a képet!

2009. szept. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sokan irtak, még olyan is akivel nem igazán vagyok közeli barátságban.
2009. szept. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
örülök, hogy vannak ilyen jó példák. Én először azt hittem, nem veszik észre, de már eltelt viszonylag hosszabb idő, biztos nem ez az ok. Persze biztos sok mindentől függ. Kevés a gyerekes az ismerősök között, azokat nem érdekli a téma. (vagy irigyek? de erre inkább nem gondolok)De azért kicsit bánt. Én biztos fogok írni ha legközelebb lesz valakinek babója
2009. szept. 9. 14:57
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

nekem elég sok ismerősöm van iwiwen, de alig írtak páran, csak azok, akikkel valaha nagyon jó barátságban voltam. 4-5en voltak talán. azóta eltelt 10 hónap, azóta sem nőtt a számuk.

2009. szept. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
64%
Honnan veszed, hogy akinek nincs gyereke az rögtön irigy rád? Én és szerintem a legtöbb ember nem azért jár az iwiw-re hogy onnan tájékozódjon, hogy kivel mi van. Nem fogom végignézni mind 352 ismerősem, hogy melyik nincs már kapcsolatban, melyik hol volt nyarlani, kinek született gyerek. Aki olyan ismerős azzal nem az iwiw-en tartom a kapcsolatot, aki meg nem olyan annek meg nem kell tudnia. Most komolyan azt várod, hogy mjad az iwiw-en skubizzák hogy mikor született gyerekd? :D
2009. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
57%
Butaság, hogy ilyen esik rosszul -.-" Olyanokon tudtok fentakadni...
2009. szept. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

nagy számok törvénye alapján, valószínű sokan látták. Mert a többség napi szinten nézi az iwiw-et. És van egy új funkció: ismerősök friss képei, ezért nem kell végignézni az egészet.

Tehát, ha 200 emberből csak 100 olyan van aki megnézte ezt a fület és csak 50-nek tűnt fel az új kép. (de most ezt eléggé sarkítva írom) Akkor abból az ötvenből csak 3-nak jutott eszébe írni.

Persze akikkel tartom a kapcsolatot azokkal nyilván nem ott kommunikálok.

nem írtam, hogy azt gondolom, hogy irigyek

2009. szept. 9. 16:01
 9/29 A kérdező kommentje:

ja: nem akadtam fenn, csak kíváncsi vagyok mások ez irányú tapasztalataira.

mint látom van ilyen is, olyan is.

2009. szept. 9. 16:03
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokan gratuláltak, sőt a szülésem napján is rengetegen kérdezősködtek az üzifalon, hogy tud-e már valaki valamit rólunk:)Jó volt visszaolvasni. Indított szülés volt túlhordás miatt, reggel kiírtam, hogy akkor én ma megyek szülni :)))

Szóval nekem jók a tapasztalataim.

2009. szept. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!