Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves korig hatásos az...

Hány éves korig hatásos az elfenekelés? Meztelen popsira hatásosabb vagy mindegy?

Figyelt kérdés
Szuper jó gyerekek ne írjanak.
2010. okt. 19. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem hiszem, hogy hatásos. Ámbár én kb. 7-8 éves koromig kaptam anno apámtól ruhán keresztül mogyorófavesszővel. Na az csípett mint a fene. Én nem bántanám a gyerekemet így. Sokkal hatásosabb, ha szeretettel, de mégis határozottan beszélsz vele.
2010. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Amíg a gyerek vissza nem üt.
2010. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Ezt a szex rovatban kellett volna feltenni.

Szerintem ezt annyira durva dolog egy gyerekkel tenni, le a gatyát és elfenekelni. Fájdalmas és megalázó. De ha Te ezt akarod elérni. Én inkább a tus alá dugnám, ha nem bírok vele.

2010. okt. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Mikor elolvastam a kérdést, azt hittem itt felbőszült anyukák írnak! Mégis hol élsz te? Mai világban felvilágosultak vagyunk már ahhoz, hogy ilyen és ehez hasonló módszerekkel fenyítsünk!

Nekem még kicsi a lányom, néha bepróbálkozik egy-két kisebb hisztivel, de soha nem jutott eszembe, hogy fizikális erőt alkalmazzak!

Ha nagyobb lesz és esetleg jobban kiakaszt valamivel, hát akkor sem tudnám bántani! Túlságosan szeretem ahhoz, és nem tartom magam tőle felsőbb rendű lénynek sem, hogy jönnék én ehhez???

Vannak más módszerek is a nevelésre!

2010. okt. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Bírom az ilyet.Minek szültél gyereket,ha csak fizikai erőszakkal bírod megnevelni he?Meztelen popsivaL?Miért nem rögtön vesszővel vagy szíjjal vered?

Csak így tudod megnevelni,hogy megalázod,megfélelmlíted???

SZÉGYELD MAGAD! (pontozz le nyugodtan,le..rom)

2010. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Én még 11 éves vagyok, de sose kaptam meztelen popsira. Szerintem hatásosabb lett volna, ha a csupasz popsimra kapnám a verést, az jobb, mint a pofozás. A szüleim attól még jók.
2011. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
64%
óh próbálnának megverni engem szüleim, úgy megverném őket h beszarnának:D
2012. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csupaszra kaptam legycsapoval.
2022. dec. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
16 èves korig kaptam lanyom is addig kap fakanállal vagy palca val vagy papucsal verem el a fenekèt.
nov. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!