Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után hogyan nyertétek...

Szülés után hogyan nyertétek vissza az alakotokat? Milyen hatásos módszereket tudtok? Milyen tornát végezzek és mit ne egyek?

Figyelt kérdés

1 éve szültem a kislányomat, de még van rajtam felesleg (168 cm és 80 kg, amúgy arányos a testalkatom), szeretek enni nem tagadom, de le kell adnom legalább 10 kg, ha nem többet! Soha nem volt hasam, mindig lapos volt, most van, igaz császárral szültem.

Tudom este 6 után már nem kellene enni, de sokszor van, hogy annyira belemerülök a főzésbe, és a takarításba, amíg alszik a lányom, hogy sokszor délben reggelizem.....

Szeretnénk még egy babát, ezért is le kellene fogynom, mert ha most nem adom le akkor sohasem fogom.....szeretek csinosan öltözni, amit most nemigazán tehetek meg! :( Előre is köszönöm aki segíteni tud!


2011. márc. 22. 01:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én csak azt tudom leirni ahogy én csinálom.Januárban kezdtem el,7 kg ment le eddig.Igaz mehetett volna több is már,de ebben a hónapban nem igazán figyeltem a kajámra.Szóval én irom mindennap mit eszek,és számolom a kalóriát.Ez az első héten nehézkes,aztán már megszokja az ember,illetve fejből is megy mi mennyi kal kb.Mellette általában mindennap tornázom 20-30 percet.Ez cardio box,és súlyzós torna.Most akarom újra belevetni magam,mert a kislányom első szülinapjára szeretnék lemenni 80 alá.91,4kg -val kezdtem.
2011. márc. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én kb. fél év adtam le 7kg-ot (75 helyett 68), majd mióta megint babát várok ( bár nem akartam fogyni tovább) még 4kg-ot (most 64kg vagyok). Annyi az egész, hogy nem eszem 3 zsemlét vacsira (sajnos sokat ettem), csak egyet, és azt is lefekvés előtt 3 órával. Sok gyümölcs, és péksütikről lemondtam (max. heti 1-2).


A lényeg, h mindent eszem, de keveset, sokkal kevesebbet, mint régen. Soha nincs itthon csoki vagy gabonapehely, édesség.


Mozogni sajnos nem mentem el, de jövőre szeretnék, ha már picit nagyobb lesz a második babám.

2011. márc. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én január óta, lefogytam 7.5 kg-ot, nem szem kenyeret, és nem eszek édességet (na jó néha igen), de magáról az édességről nem tudok lemondani, ezért update 1 édességet eszem, joghurt, rudi. Esetleg próbáld meg a norbi módszerét, meg számold a kalóriát. Megszokod egy idő után, én most töltöttem le, na jó 2 hete, a réka 20 perces tornáit, és azt kezdem el ma. Tegnaptól ismét beszigorítottam, mert már nagyon ellustultam, de így sem jött vissza csak egy fél kiló, pedig 2 hétig elég sokat bűnöztem(kicsi kenyér, édesség). Én 170 cm vagyok, és most 77,5 kg. 85 ről indultam, amikor azt mondtan na ne! Én a szoptatás alatt híztam sokat (10-15 kg). Én a régi súlyomat 68-70 kg az elsődleges cél,nekem ez volt a pont jó alak, a másodlagos a 62-65 kg de erre adok majd magamnak 1 évet. Nyárra jól kell kinézni.

ABonettel helyettesítem a kenyeret.

2011. márc. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%

Én a szoptatástól, a gyerekkel való sétáktól, itthoni teendőktől fogytam 25kg-ot 8 hónap alatt.

Most a 2. babánál is 28kg-ot híztam, és a 2 gyermek ellátása és szoptatástól folynak le a kilók.

3 hete szültem

164cm és szüléskor 75kg voltam ált 58kg vagyok.

Nekem fura, hogy nem fogytál vissza.

Mindennap 1ábla csokit és többféle édességet eszem a mai napig, mégis fogyok.

35 éves vagyok.

2011. márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!

Akkor odafigyelek, hogy mit eszem. Sokat "bűnöztem", 86 kg voltam a szülésig, majd lement 10 kg, de mivel nem diétáztam, feljött 4 kg, pedig mozgok, mert egy baba mellett nem lehet ugye ülni, meg takarítok, sétálunk....szóval nem vagyok ellustulva, de többet is mozoghatnék, meg nem kellene édességet ennem, legfőképpen este nem. Anyukám mondta róla könnyen lement, de gondolom az is számít, ha valaki császáros.

Nyílt egy fitnesz terem, nem messze tőlünk, a férjem mondta beírat és ő is járna, na az jó lenne, meg mivel már jó idő van, kerékpározni is lehet a kislányommal is.

Valahogy csak lemegy a nyárra pár kg, hogy jobban érezzem magam.

Várom a további ötleteiteket és tapasztalataitokat.

2011. márc. 22. 09:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Negyedik válaszoló szerencsés alkat vagy!Sajnos nem mindenki nyeri vissza a szülés előtti alakját,nekem is meg kell küzdeni érte,pedig nem eszem sokat.Az első voltam.
2011. márc. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!