Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mégis milyen alapon nevez...

Mégis milyen alapon nevez engem elkényeztetett gyereknek? Milyen egy olyan gyerek?

Figyelt kérdés

Biológia tanárnőm nem szívlel,és ez finom kifejezés.Igazság szerint a bátyámat rühelli és ezt rajtam tölti ki,erre valamelyik nap technika órán (azon is ő a tanár)varrtunk és közben beszélgettem a padtársammal,kinevettem de tényleg nem rosszindulatból hogy takarodója van,és ő sem sértődött meg hanem nevetett.Ám erre a tanár elkezd nekem magyarázni hogy az a legnagyobb baj(!!ez az Ő baja!!)hogy a bátyám is meg én is nagyon elvagyunk kényeztetve.Most mi van?Ehhez neki mi köze van,és órán miért ez a beszédtémája?Mégis honnan veszi?-Mivel úgy gondolom erre nem tudnátok választ adni ezért-


Leírnátok nekem milyen egy elkényeztetett gyerek?


2011. márc. 22. 14:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

Az a legnagyobb baj, hogy órán te beszélgetsz a padtársaddal, meg nevetgélsz és szerinted ez normális...

.

egyébként az elkényeztetett gyerek azt csinál amit akar, mert otthon minden meg van neki engedve. nem tisztel senkit, azt hiszi ő "kakilta" a spanyolviaszt...

kiejt valamit a száján és azt megkapja, innentől kezdve azt hiszi neki minden jár, csak úgy alanyi jogon.

2011. márc. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Nekem ilyen: Nagyképű, flegma, lekezelő. Ha rászól egy "felettese" (lehet ez tanár, szülő, nagyszülő), akkor semmibe veszi, kineveti, és megy a saját feje után. Nem fogad meg jobbító tanácsokat. Sokszor henceg azzal, amije van. Felvág, azt hiszi, ő a legszebb a környék lányai (fiai) közül. Tiszteletlen a felnőttekkel. Nekem ilyen egy elkényeztetett gyerek.


A tanárod nem tom miért mondhatta ezt rád.

2011. márc. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
aranyos hogy felháborodsz az elkényeztetett szón, de azt se tudod mit jelent... :DDDD
2011. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a leírást.:)


Az nem baj hogy órán beszélgetek a padtársammal és nevetgélek ugyanis ez technika óra és ezt nem azért mondom mert lenézem a tárgyat hanem azért mert nálunk ez a szokás hogy nem kussban ülsz és varrsz,kötsz vagy akármit csinálsz.Hanem beszélgethetsz,ez nem a probléma része és igen normális szerintem mert ezen az órán ez az :)A nevetést meg ne vihogásnak fogd fel amire mindenki felkapja a fejét..de igazából akármit mondok bármibe bele lehet kötni.:)

2011. márc. 22. 14:47
 5/20 A kérdező kommentje:
Tudom mit jelent:D De pontos,és személyes véleményre voltam kíváncsi hogy számotokra milyen,milyennek képzelitek el.:)
2011. márc. 22. 14:48
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Amilyen én voltam 13-16 évesen.

Mindent megkap anyukától,apukától csak füttyentenie kell,azt hiszi Ő mindent megtehet,magyarán ő szopta hegyesre a templom tornyot,hát én voltam ilyen,persze már változtam.

2011. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Elég gagyi, hogy a tanárnő belekeverte az technika óra kellős közepébe ezt a kijelentést, hogy elkezdett személyeskedni. Lehet, h a bátyád elkényeztettnek tűnt neki, amit te leírsz, az nem utal erre.A röhögcsélés viszont jogosan zavarta.
2011. márc. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%

Aki szerint baj, hogy te technika órán beszélgetsz, az nem tudom járt-e iskolába, mert a techika és rajz órák kellemes duruzsolással és nevetégléssel telnek mindenhol, nem matekóráról volt szó.


Az elkényeztetett gyerek azt hiszi, hogy csettint és minden alá van rakva, mindenki neki táncol és ez mindig így is lesz. A tanárodnak meg szüksége lenne, hoyg valaki jól odaverjen az otthonka alá és akkor nem lenne is megkeseredett. Szard le.

2011. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
szerintem az az elkényeztetett gyerek, aki mindent megkap, és sosem ütközik gondokba, mert a szülei megoldják neki
2011. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
elkényeztetett gyerek az akinek a szülei mindent megadnak, semmiért nem kell megdolgoznia, megküzdenie, ettől a gyerek nagyképű lesz - mert neki minden jár alapból - és le fog sz@rni mindenkit...
2011. márc. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!