Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használsz a gyerkőcnél előkét,...

Használsz a gyerkőcnél előkét, vagy úgy véled felesleges, mert így is úgyis mosni kell?

Figyelt kérdés
ha igen mennyi idős koráig?Én csak akkor adok rájuk ha levest esznek,vagy olyant amit nehéz kiszedni a ruhából.amúgy egész pici koruk óta letépik magukról,így meguntam az állandó visszarakást,és nem használunk.meg amúgy is állandóan előkétől függetlenül is leették magukat
2011. márc. 23. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
A gyerekem állandóan letépi magáról, így nem igazán. Leves, főzelék után azonnal öblíteni is kell, mert egyedül eszik több, kevesebb sikerrel. Most 16 hónapos.
2011. márc. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én használok,mert éppen fogzik és nagyon nyáladzik a Manó!Amúgy evéshez is.
2011. márc. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi még mindig használjuk, 21 hónapos a kisfiam, önállóan eszik, ami meg is látszik az előkén:-) 16 hónapos kora körül vettem ezt a műanyagot, aminek az alja megfogja a folyékony dolgokat is. Nem is tudom nélküle elképzelni az evést, mert így is van minden body-n folt, pedig vigyázunk is, meg folt tisztítózok is. Nélküle kidobhatnám a ruhákat, vagy naponta 3* át kéne öltöztetni, hogy rögtön kimossam a foltot.

Kisfiam megszokta, mindig is hordta az előkét, eleinte csak textilt, mióta önállósult, azóta a műanyagot. Nem zavarja.

2011. márc. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 21 hós a kisfiam, és mellényke-előkét kap, ami műanyag (lemosható), ezt szereti, nem szedi le magáról.
2011. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 éves

Már 1,5 éves kora óta tök egyedül eszik

Mindog e múanyag előként volt ill van, ami alul felgogja a "maradékot".

Amikor beültetem az etetőszékbe már régóta ordít, hogy "Anya, nyaka!", vagyis rakjam a nyakába az előkét.

2011. márc. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem használunk ..próbálkoztam vele egy darabig,de letépi magáról,zavarja nagyon..most 14 hós...de még nem eszik önállóan.Ha egyedül eszik majd lehet ismét elő kell vennem,de így hogy én etetem szép és makulátlan :) a ruhácskája.szép napot!
2011. márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!