Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek felelőtlen az az...

Szerintetek felelőtlen az az anya aki a McDonalds-ba viszi a gyerekét?

Figyelt kérdés

nem arra gondolok aki évente pl egyszer mert az még nem gáz

de aki heti rendszerességgel?vagy azért mert lusta főzni?


2011. márc. 25. 10:35
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
73%
Mi olyan 3-4 havonta 1x megyünk, de az én fiam is csak a sültkrumplit szereti. azt hiszem ez még bőven belefér, az álszent dumáktól meg kikészülük, pl. sógornőm hetente viszi a fiúkat, minden vasárnap ott kajálnak, de engem megszól, ha teszek egy leveskockát a húslevesbe mert az nem egészséges...:O
2011. márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
42%

Az én kisfiammal betartottunk szinte minden előírást táplálkozással kapcsolatban.

Aztán egy nap súlyos beteg lett.

Kórházban, kérdésre hogy lehet ez, válaszolták:

Nem szoptattam: mondtam, öt hónapig kizárólag.

Rövid ideig szoptattam: mondtam 16 hónapig

tehéntejet kapott 1 éves kora előtt: mondtam, nem.

Mcdonalds: mondtam, soha nem jártunk ott

Cukros üdítők: nem ivott sosem, egyszer egy korty baracklét és azt mondta ez valami rossz felnőtt ital, még teát sem kapott soha életében. Vizet iszik.

Édesség: nem szereti az édességet, evett már csokit, de igazándiból nem jellemző.

Hát akkor vállvonogatás, bedőlt a sok maszlag.

És anyukám le van robbanva 58 éves korára és nem kövér, mert 50 kiló, soha életében nem járt mekiben és mégis.

Nem hinném, hogy az egészség meg a meki összefüggésben lenne.

2011. márc. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
73%

Ez már a "Ne igyál vizet, mert megfulladhatsz" kategória megint.

Manapság minden úgy túl van dramatizálva.

Annyira azért nem mérgez jobban a Meki, ha NÉHA betér az ember, mint bármi más (permet, szmog, piros arany, vegeta, elüt az autó).

Ha az ember csinál egy héten családi programot, akkor útközben nyugodtan beugorhat egy Mekibe, egy pizzériába.

Szerintem az sem egészséges, ha valaki nem jár sehova, és semmi máson nem jár az esze, csak a főzésen és az egészségen. Az élet ennél sokkal színesebb.


Persze alapvetően én is rossznak tartom, ha valaki oda hordja táplálni a gyermekét, mert lusta főzni. Az tényleg gáz.

2011. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

12 53-as

jó hogy vannak ilyen anyukák is

2011. márc. 25. 21:59
 25/29 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nincs gyerekem, de azért nagyot szoktam nézni, mikor a 2-3 évesek tömik magukba a krumplit meg a kólát! Én is csak ritkán jutok ilyen helyre, de mindig tele van gyerekekkel, akik egyáltalán nem salátát esznek.
2011. márc. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Én csak a 12:53-as hozzászólónak szeretném megköszönni a tippet! Ez aztán a pozitív nevelés!!!:)
2011. márc. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
21%

Mindenki nevelje a gyerekét saját belátása szerint, én sem szeretem, ha megszólnak azért (pedig szoktak), mert nem viszem őket mekibe, nem kapnak chipset, nem néznek TV-t...


De azért mikor ma is megláttam a plázában, hogy mennyi 2 éven aluli kisgyerek evett mekis kaját, hogy egy anyuka nevetve nézte, ahogy a még járni sem tudó gyereke próbálkozik rágcsálni a hamburgert...uralkodnom kell magamon, hogy ne minősítsem az ilyet.

2011. márc. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
32%

12:53-as vagyok


Köszönöm, hogy nem leszoltatok, hanem inkabb sikerült ötletet adnom, hogyan lehet a gyereket ravezetni a dolgokra. Hamar be kellett latnom nekem is, hogy sajnos a reklamok, az üzleti fogasok és az ovodai tarsak nagy hatassal vannak a gyerekekre. A tiltassal semmire sem megyek. Ezért cselhez folyamodtam :)

2011. márc. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
56%
Amikor kicsi voltam, engem is elvittek havonta egyszer-kétszer mcdöncibe és lám, semmi bajom nem lett. Igen, persze, hosszú távon káros a gyorséttermi kaja de havonta 2x mondjuk belefér.
2012. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!