Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzák fel a nők/férfi...

Hogy dolgozzák fel a nők/férfiak hogy nem lehet gyermekük?

Figyelt kérdés
Nagy a valószínűsége annak hogy nem lehet gyermekem.De mióta ezt tudom,annál jobban szeretnék.Gyakran azt álmodom hogy babám van.Nem értem azokat hogy akik kicsapongó életet élnek,akik mindenkivel összefeküdnek stb azok egyből teherbe esnek,s azoknak lehet több babájuk is.Pár év múlva szeretnénk a párommal babát.De mint írtam nem biztos hogy lehet.Emiatt nagyon vigyáznom kell magamra.Mit tanácsoltok,ami segítene tea,stb.
2009. febr. 25. 01:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 8 évig úgy éltem hogy nem lehet kisbabám.És mostanra van egy csodálatos 11 hónapos kislányom.Én nem védekeztem a párommal.Mert én, a mondója vagyok a gyerek ha jönni akar úgy is jön.És ha te ezt betervezed akkor biztos nem fog összejönni.

Ne védekezzetek és ne akard annyira ezt a kicsit.És az is lehet hogy úgy ahogy nállam is 1,5 év után estem teherbe.


Erre nincs tea és gyógymód a lelkedben kell rendet rakni.És ebbe nem lehet beletörődni csak elfogadni.


egy 11 hónapos kislány anyukája

2009. febr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!