Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves kortól kell a...

Hány éves kortól kell a lányoknak fürdőruha felsőt viselniük a strandon?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
HÚ hát most elgondolkodtam. Énrám anyukám mindig adott fürdőruhafelsőt is. Óvodában azt hiszem még nem, de mikor már suliba jártunk, akkor vagy egyrészesem volt, vagy kettő de fölsővel.
2009. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem akkortól KELL, amikor már kezd nőni a cicije. De én még nem találkoztam olyan kisiskolás korú lánnyal, aki ne akart volna felsőt is viselni, mert az olyan "nagylányos".
2009. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Az én kislányom 7 éves, és ő magától akar felvenni.

A németeknél pl még a tizenegynéhány évesek is csak alsóban vannak, mondjuk én ezt annyira nem pártolom.8-9 évesen szerintem már kellene.

Szerintem

2009. febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Amikor már el tudja dönteni akarja-e,vagy sem viselni!Persze engem nem zavar később se,ha a felnőtt lányok monokiniznek!18 év alatti lányokra sztem,nem vonatkozik még a szeméremsértés, mint "bűntett" kategória ,ha erre gondolsz!(bár lehet tévedek)!
2009. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem a szeméremsértésre gondolok
2009. febr. 25. 17:10
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Nincs korhoz kotve. Szerintem amikor mar kezd noni a cicije a kislanynak, akkor mindenkepp. De ha a kislany mar magatol akar felvenni felsot is, akkor adjal ra.

Tegnap is te tetted fel ezt a furdoruhast kerdest? Hova mentek nyaralni, vagy szakdolgozatot keszitesz?

2009. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
40 :)
2009. febr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát talán iskolás kortól. Én arra emlékszem, hogy amikor másodikosak voltunk, akkor mentünk úszásra, és akkor én már nem is lettem volna hajlandó csak bugyiban lenni, anyukámnak is megmondtam, hogy vegyen nekem kétrészest. Egyrészesem sosem volt.

De nemrég láttam a H&M-ben, hogy már a 2-3 évesekre való is "bikini", gondolom így menő nekik :)

Szóval szerintem akkor "kell" felsőt is adni a kislányra, ha ő kéri, vagy legkésőbb amikor már iskolás (emlékszem nálunk nagyon cinkes lett volna, ha valaki csak bugyiban van, szerintem ez most sincs máshogy, tekintve hogy még hamarabb érnek a gyerekek). De pl. ovis úszáskor még csak fürdőbugyi volt, de ha ilyen ovis dolog van már, akkor talán az óvónőt kell megkérdezni, hgoy mit visel a többi.

2009. febr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát így talán utólag nekem is ciki, de én még 8 évesen is csak bugyiban voltam, pedig már nőtt a cicim :) Bár most is szeretek még monokinizni:)
2009. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 7 évesen Olaszországban már elég hülyén éreztem magam csak bugyóban :S
2010. ápr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!