Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel tudnám az elszíneződött...

Mivel tudnám az elszíneződött babaholmikat újra igazán fehérré varázsolni?

Figyelt kérdés
Véletlenül összemostam sötét ruhával egy adag fehéret, hypóval kezeltem, de olyan sárgás fehér lett. Már mostam sokmindennel, de még mindig nem az igazi. Lehet rajta még segíteni?
2011. márc. 30. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
hypo, szódabikarbóna,
2011. márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
clorox jött be nekem
2011. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Müllerben láttam valami szert, talán 1200 forint volt, bele kell tenni egy vödörbe max 8 ruhadarabot 1-2 napig áztatni, úgyhogy zacskót húzol a vödörre majd kimosni.

Nem tudom jó e, de ennyi pénzért úgy gondoltam, maradjanak szürkék egyelőre, amíg nem találok valami olcsóbbat.

2011. márc. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én azt csinálom amikor olyan szürkések a rucik meg ha befogja valami hohy rugiba vagy poloba vagy bármibe amit mosok belebugyolálok egy darab vanish szappant és 90 fokon kimosom.Nem csak azt az egy ruhát hanem egy darabba kell belerakni a szappant.Na ez kicsit értetlen de épp sietek el.Szóval szedd össze a mosni valókat egyik ruhába csavarj vanish szappant és úgy dobd be a gépbe:)Nekem hófehérek utána a ruhák:)
2011. márc. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a Vanish szappanos megoldás szimpatikus, ki is fogom próbálni.
2011. márc. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Oké majd írd meg hogy neked is bevált -e.:)
2011. márc. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A hypo nem jött be, én a vanish szappant lereszetem és forró vízzel feloldottam egy üvegben, ezt tettem a mosógépbe a foly. mosószeres adagolóba. Sajnos a vanish szappan se volt az igazi, próbáltam, Tide mosószert és Ariel foly. mosószert is, de nem használtak.

Még valami ötlet esetleg? Nálunk a közelben nincs Müller drogéria, de esetleg valamit nézek majd a DM-ben.

2011. márc. 31. 21:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Én trisóval mostam át a ruhákat, nem lett igazán hófehér, de pár árnyalatot segített.
2011. márc. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!