Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 21 éves vagyok, babát tervezün...

21 éves vagyok, babát tervezünk, mégis a korom miatt nem vesznek komolyan. Miért?

Figyelt kérdés
A munkahelyem tele van 30-35 éves egyedülálló, vagy házasságban élő, de gyerek nélküli nőkkel. Folyton azt hallgatom tőlük, hogy én még milyen fiatal vagyok, milyen messze van még a házasság, gyermekvállalás. Ezzel szemben én boldog, stabil párkapcsolatban élek, babát tervezünk. Miért ilyenek?
2011. ápr. 5. 22:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
67%
Mert ők nem fogták még fel a koruk helyzetét, csak kérdezd meg tőlük, hogy ők mikor szeretnének gyereket, 60 évesen?
2011. ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
0%
Mert túl fiatal vagy még.
2011. ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
67%

Azért, mert 10-15 évvel többet éltek, mint te. Ők már egy másik generáció, másképp gondolkodnak. Generációs szakadk van köztetek.


És mert a fiatal korban kötött házsságok nagyobb arányban bomlanak fel, mivel a felek sem magukat, sem egymást nem ismerik eléggé ahhoz, hogy jól válasszanak párt. Ez csak statisztika, téged nem ismerlek, szóval nem rólad ítélkezem.


egy 33 éves anyuka

2011. ápr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a munkahelyeden, hanem úgy általában egyre később szülnek, egyre idősebben vállalják az első babájukat a nők. Ne törődj senkivel, főleg ne a sok "jó tanáccsal", én is azt válaszolnám, hogy szeretnék szép és fiatal anyuka lenni. Sokan 30 felett kapkodnak az utolsó utáni pillanatban már, amikor kiderül, hogy nem is tudnak olyan egyszerűen teherbe esni. Nem egy nő csúszott már ki a korból a nagy szórakozás meg karriercsinálás közepette.
2011. ápr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló, mihez vagyok fiatal?
2011. ápr. 5. 22:35
 6/33 anonim ***** válasza:
44%

Nem azért kérdező, de te normális vagy?

Kidumálod a magánéletedet a munkahelyeden?


Hosszú távra tervezed ezt a melót amúgy?

Mert nem hiszem ha a főnök fülébe jut, hogy gyesre készülsz menni, meg szülési szabira.

Ez már elég indok, hogy megröptessenek még mielőtt teherbeesnél.

2011. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
26%

Rosszul fogalmaztam, nem indok, hanem ürügy...


Indokot meg bármikor lehet találni bárkinél hiszen senki sem tökéletes, csak a xar akkor is felülről folyik majd lefelé.

2011. ápr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Hogy mi? Köszönöm szépen, teljesen normális vagyok! Egy szóval nem írtam, hogy bármit is kidumálnék, csak azt, hogy nekik mi a véleményük arról, hogy mikor érdemes házasságot kötni, gyereket vállalni. Hol írom azt, hogy elmesélem nekik, hogy mit tervezünk???

Csak hozzátettem, hogy közben nekünk mi a célunk 2-3 éven belül.

2011. ápr. 5. 22:47
 9/33 anonim ***** válasza:
76%

Ne emlegesd ezt a témát a melóhelyeden, sőt, ha kell az állásod, jobb ha elterjeszted azt a pletykát, hogy meddő vagy.

Vagy szerinted véletlen, hogy ott annyi olyan családi állapotú nő vesz téged körül?

2011. ápr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
0%
Én 25 elmúltam, de eszemben sincs szülni. A régi osztálytársaim közül soknak van már gyereke, viszont csak egynek van férje (az is 65 éves)...
2011. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!