Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak vagy hogy...

Mit csináljak vagy hogy csináljam, hogy megegye a krumplit?

Figyelt kérdés
Már 3 hete próbálkozunk, eddig az jött be a legjobban, ha tettem bele rendesen anyatejet, de úgy is csak pár kanállal evett.Próbáltam répával, almával is, sehogy sem ízlik neki...amúgy almát, banánt már nagyon szépen eszik.
2011. ápr. 8. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor egy ideig hagyd a krumplit és adj neki mást! Különben úgy lehet, hogy szívesebben eszi, hogy túlnyomórészt alma van benne és csupáűn minimális krumpli. Aztán fokozatosan megcseréled az arányokat.

Az enyémek sosem ettek kumplit magában, mindig kifújták, kiköpték. Aztán amikor kevertem valamivel, rögtön más lett a helyzet :)

2011. ápr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem eszi meg,akkor nem eszi meg, nem kell ragaszkodni a zöldségekhez, krumplihoz.

Az enyém az első 2 hónapban (6-8 hós koráig) vagy csak gyümit, vagy gyümölccsel kevert zöldséget evett, de csak zöldséget nem. Répa kimondottan fúj volt.

Egyen almát, banánt, barackot, körtét.


Amúgy mennyi idős?

2011. ápr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, akkor próbálkozom más zöldséggel, vagy keverek bele még almát.6 hónapos
2011. ápr. 8. 11:15
 4/6 anonim ***** válasza:

2.

az enyém más 2 éves és imádja krumplit, minden formában, meg a sárgarépát is

viszont a banánt kicsinek nagyon szerette, most már nem annyira

2011. ápr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia az én lányom soha nem ette meg a kruplit baba korában sem.Most is csak sült krumplinak eszi meg,adj neki mást időmként kináld meg ha nem hát nem.Látod az enyém is megnőtt krumpli nélkül,3 éves:)))
2011. ápr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké, köszi, ma répát próbáltam, az sokkal jobban ment:)
2011. ápr. 8. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!