Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ingerültségre, hisztis fáradsá...

Ingerültségre, hisztis fáradságra megoldás? Két kicsi mellett hosszúak a hetek. Most valahogy nagyon.

Figyelt kérdés

Ma még abba is belekötnék, hogy valakinek kék a szeme...

Ok nélkül dühöngök, hol üvöltök is, hogy csak csendben fortyogok...

Pedig ma laza napom van.

A hét szrságai most jönnek ki.

Tiszta dili vagyok.


2011. ápr. 9. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem csak faradtsag ez, hanem egy kis depi is kimutatkozik. Hianyzik a felnott tarsasag.
2011. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ugyanígy voltam nemrég.

Bár 1 gyerekkel és 7 hetes terhesen iszonyat hányingerrel és kegyetlen fáradtsággal.

1,5 hete elkezdtem szedni a magneB6 ot és nekem kicsit jobb lett.Most már nem vagyok annyira ingerlékeny.

Előtte egy pillanat alatt fel tudtam volna robbanni.

Próbáld ki!

Remélem neked is be fog válni!

2011. ápr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egész héten mentünk felnőttek közé.

Sőt, most a felnőttek akik jobban idegelnek talán.

2011. ápr. 9. 16:51
 4/11 A kérdező kommentje:

Magneb6ot szedek az első terhesség óta folyamatosan.

Nem használ:):S

2011. ápr. 9. 16:51
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a helyzetben vagyok en is, egy kisgyerekkel es terhesen.. minden idegesit, lassan bedilizek. magneB6 nekem sem segit hiaba szedem. Megyek majd a gyogyszertarba rakerdek van e valami novenyi nyugtato mert ez a gyerekeknek sem jo..
2011. ápr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
4 gyermekes anyukaként mondom: kezdj el futni. Csodákat tesz testileg-lelkileg.
2011. ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Akkor éjjeli kocogó leszek, ha addig bírom ébren:D

Gondolkoztam már ezen, amúgy, hogy újra futok, de passz, mikor.

Apa 10ig melóban este, de. meg rohanás van folyton:S

2011. ápr. 9. 17:26
 8/11 anonim ***** válasza:
A reggeli futás a legjobb, energikus leszel tőle egész napra. Megéri azt a fél órát magadra fordítani.
2011. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a kimozdulas, ferjeddel romantikazas jot tenne, de ha nincs erre idod, akkor vezess be valamilyen napi tevekenyseget, ami jo a lelkednek. Ha sikerul egyutt altatni a ket gyereket, akkor megszokott idoben szanj ra fel orat, egy orat hogy ulsz es nem csinalsz semmit, vagy csak olyat, ami neked oromet okoz.

Igyal neha citromfu teat, finom is es enyhe nyugtato hatasu.

Valahogy tenyleg probalj meg kikapcsolni.

En is ki voltam mar keszulve nemreg, az osszes eletkedvem elszallt. Nekem van egy ket eves es egy egy eves fiam, de nem is ez volt a gond, hanem az, hogy a ferjem 7 honapja kulfoldon dolgozik, anyagilag rosszul allunk, amiatt ment ki, hogy megoldja a gondolkat, de nem sikerul. Szoval kaosz az egesz.


A legutobbi kibukasom utan bevezettem, hogy egyszerre alszik napkozben mindket gyerek ha tetszik, ha nem. Alkalmazkodtak, megszoktak. Addig nyugi van. Elkezdtem sorozatokat nezni. Dr Csont, Mentalista, szamitogeprol nezem fulhallgatoval. Mellettuk fekszem, pihenek es kikapcsolom az agyam.

Erre jo.

2011. ápr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 4 gyerek mellett kézműveskedéssel,keresztszemezéssel kapcsolom ki magam,vagy ha ideférek,stratégiai,városépítős játékokat játszom a gépen.Engem ezek lenyugtatnak.:))

De igaz,én nem vagyok túl sportos,ezért nem próbáltam még a futást,viszont ha valaki szereti,biztosan segít az is.

2011. ápr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!