Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki Főiskolára/Egyetemre jár...

Aki Főiskolára/Egyetemre jár a baba mellett, az hogy bírja a tanulást a vizsgákra?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom 5 hónapos, és már túlvagyunk egy vizsgaidőszakon. Nem volt könnyű! Ha nem lett volna segítség - nagyszülők vigyáztak a picire hetente 2-3 alkalommal - nem hiszem, hogy boldogultam volna. Általában amikor aludt és persze éjszaka tanultam, nagyon kimerítő volt, de meg lehetett csinálni.
2009. márc. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sehogy nem megy, de tudom, hogy akaratgyenge vagyok.

Lányom 8 hós, 2 szakdogát kéne írnom, lesz 2 vizsgám, egy szigorlatom+ az államvizsga. Fogalmam sincs, hogy fogom megcsinálni. Én nem tudok úgy tanulni, hogy a fél szemem a babán van, nekem teljesen oda kell figyelnem arra, hogy mit olvasok, különben nem fogom fel.

Nem beszélve a szakdogához a "kutató munkáról", és a sok irodalomról, amin át kéne rágonom magam...

Szóval ezzel én is hadilábon állok, de sokan ügyesen boldogulnak...

2009. márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sziasztok.

nekem most lesz 3 hós a lányom, szóval az első babás vizsgaidőszak lesz. és elvileg ez az utolsó félévem, de még nem tuti a végzés. kemény szigó, diplomamunka, államvizsga, meg egypár kisebb vizsga. :( lehet csak álom marad a diploma még egy ideig. sajna. az utolsó vizsgaidőm már pocakosan volt, és az sem volt könnyű. állandóan a hasamat bámultam a betűk helyett. aztán meg mikor rávettem magam a tanulásra, akkor a Kicsi megharagudott, hogy nem vele foglalkoztam. aztán elmagyaráztam neki, hogy Anya most "dolgozik", és nem ér rá a pocaksimire, és le a kalappal, megértette. utánna bőszen mocorgot :)

de hogy most mi lesz???? fizetnék valakinek, ha megcsinálná helyettem.

2009. márc. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem már 2 éve végezni kellett volna, pedig akkor még baba sem volt, csak én voltam lusta! most 10 hetes a fiam. Májusban lesz egy komplex szóbeli szigorlatom, és majd a védés, + az ÁV! A szakdogát szerencsére tavaly megírtam, és elfogadták, így most azon nem kell munkálkodni, de nekem így is nehéz. Én is akarat gyenge vagyok, nehéz magamat elhatározni, hogy vegyem elő, és tanuljak!!!
2009. márc. 3. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!