Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A hétvégi babaexpon (BP)...

A hétvégi babaexpon (BP) használt cuccok is lesznek vagy csak újak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Zömmel használt baba holmik szoktak lenni. Én szeretem:-)
2011. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hol lesz a babaexpo?
2011. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 12. 16:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez az, ami már évek óta van? Miért írják azt, hogy "első tavaszi nagy BabyMarkt Babaruhabörzénkre"?

Meg az asztaljegy ára sem stimmel. Azok ilyen 4000ft körül szoktak lenni és ha jól tudom, akkor 1 napos szokott lenni.

Tudnátok segíteni?

Ezt most rendezik meg először vagy ez az, amin rengeteg eladó asztal szokott lenni???

2011. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én sajna nem tudom,még egyszer sem voltam.Most vált aktuálissá de csak akkor ha használt cuccok is lesznek.
2011. ápr. 12. 21:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez évben az 1. nagy babaexpo. Egyébként a 13. (ha bemész a látogatóknak menüpontba, ott meg tudod nézni). Ez amúgy tényleg a nagy babaexpo, gondolom szokott lenni ősszel is.
2011. ápr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!