Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mesefigurás torta ügyben...

Mesefigurás torta ügyben lenne kérdésem?

Figyelt kérdés
Kisfiam születésnapjára szeretnék valami figurás tortát csináltatni neki. Vukra vagy kisvakondra gondoltam. Tudnátok nekem képet linkelni ilyen tortákról?
2011. ápr. 12. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Nagyon aranyosak és szerintem bármelyik cukrászdában meg tudod ezt rendelni.Boldog születés napot előre is a kisfiadnak!:)

2011. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok linket! Tényleg aranyosak!
2011. ápr. 12. 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a zábori cukrászdát ajánlom én már 3 éve onnan rendelem mickie egér nem volt de felhivtam őket hogy én nekem az kéne és megcsinálták rendes forma tortába.Nagyon jók és nem is drága ha úgy vesszük mert 7000 ft de ha szálíítást is kérsz akkor 9000 de friss és finom!
2011. ápr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ami még eszembe jutott, hogy letöltesz egy képet, előhívatod, és az általad elkészített tortára teszed.

[link]

2011. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket.
2011. ápr. 15. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!