Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen tortát csináltassak 1...

Milyen tortát csináltassak 1 éves lányomnak? Valami figurásra gondoltam de nem tudom milyet. Pl a bnőm fiának rendőrautót formázott a tortája. Valami ilyesmire gondolok de nem tudom milyen legyen és a torta miből készüljön? Linkeljetek is ha tudtok!

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ilyenek voltak az elmúlt években. A töltelék az változó. Volt puncsos, csokis, túrós, tejszínes-joghurtos. Mindegyik egytől egyik isteni volt.


[link]


[link]


[link]


[link]

2010. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szépek az első tortái!


Lehet még pl. cica, pillangó, maci, kutyus, süni, stb.


1-2 év múlva pedig Barbie-s :)


[link]

2010. máj. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon szépek
2010. máj. 27. 10:57
 4/6 anonim ***** válasza:

OLyat ami érdeklo a gyerkőcöt...pl megformáztatni a kedvenc figuráját, plüssállatát....ízben pedig szintén: amilyen ízeket szeret.

Valóban gyönyörű torták lettek belinkelve, és neten is csodaszépek vannak de én olyat fogok csináltatni amilyen a gyermekem kedvenc figutája / állatkája és íze.

2010. máj. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia.Én a keresztlányomnak fogok ilyet csinálni:Kókuszgolyó lesz az alap,mert azt könnyen lehet formázni,meg díszíteni is.Én ebből az alapból fogok hercegnőtortát csinálni.Egy barbie babának ki kell szedni a lábait,így marad a felső teste és a kókuszgolyóból lesz a ruhája.Innen már csak fantázia kell a díszítésre.
2010. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon klassz ötleteket kapok.Én is házilag csináltatom nem a cukrászdából lesz véve.Még nem tudom pontosan de a cica a lepke a virág már bennem is megfogalmazódott.Várok még jó ötleteket!
2010. máj. 27. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!