Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A t ágyast és a családit is...

A t ágyast és a családit is postai úton kapom csak személyesen tudom megváltoztatni, hogy bankkártyára kapjam?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia,postán is megváltoztathatod,természetesen,viszont én úgy emlékszem ki kellet valami nyomtatványt is tölteni ezzel kapcslatban,azt meg a máknál lehet beszerezni...De hivd fel őket és kérdezz rá,bankszámlakivonat másolat mindenképp fog kelleni!!! Csak arra a szlaszámra utalnak,ami a neveden van,azért kell.
2009. márc. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Eleinte én is postán kaptam, de írtam egy kérvényt a területi MÁK-nak és az Egészségbiztosítási Pénztárnak, hogy melyik bankszámlára küldjék a nekem járó pénzt. A levélben leírtam az adatokat (saját és a gyerekeké) és természetesen sk alá is írtam. A következő hónapban már kártyára küldték a pénzt:)
2009. márc. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1. vok:Most néztem,h az álamkincstár oldalán nincs semmilyen ezzel kapcsolatos nyomtatvány,szóval irj egy kérvényt ahogy előttem irták,a te és a baba adataival,és küldd el az illetékes államkincstárnak.De számlakivonat másolatot mindenképp csatolj,nekem csak így fogadták el:)
2009. márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én számlára kapom a pénzt mikor megigényeltem kelett a banktól igazolás a mák-nak,hogy biztos az én nevemen van e a bankszámla./Szerintem hülyeség,mert ki kérné a pénzt másnak?/Inkább hivd fel őket ugy a biztos.
2009. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is először a postás hozta,majd megírtam a kérvény+hozzá az utolsó számlakivonat másolata+magánnyugdíjpénztár belépőokirat másolata,feladtam és kész is volt.
2009. márc. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én régen kártyára kaptam. Viszont mivel új számlát nyitottunk,a férjem nevén,és nincs hozzáférhetőségem,így csak postán kaphatom. Érdekes,de a munkahelyemet,ahonnan a gyedet kapom ez nem érdekli. :(
2009. márc. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megtaláltam az államkincstáros bejelentőt,irj privit és elküldöm scannelve,ha kell:)
2009. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!