Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy intézzem az OEP-nél azt,...

Hogy intézzem az OEP-nél azt, hogy a GYES-t és a családit bankkártyára kapjam, ne postán?

Figyelt kérdés
Egyszerűen bemegyek és viszem a számlaszerződésem, vagy másképp kell? Amikor igényeltem még nem volt bankkártyám. Vagy valahogy postán is eltudom intézni ezt?
2010. máj. 10. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Írsz az OEP-nek egy kérelmet, amiben a határozatokra hivatkozva, minden adatodat feltüntetve megkérded a hivatalt, hogy a következő hónaptól a bankszámládra küldjék a járandóságaidat. Aláírod és kész :))
2010. máj. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Ki kell töltened egy papirt,hogy kártyára kéred.Személyi kell,meg a számlaszámod.
2010. máj. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az OEPnél nehezen, mert a MÁKtól kapod :-D

Én egyszerűen felhívnám őket és megkérdezném tőlük. Mert az biztosabb.

[link]

[link]

2010. máj. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3.! Tényleg igazad van :))) Még reggel volt, mikor válaszoltam:((( Egyébként én úgy kérvényeztem, ahogy leírtam, azóta a számlára kapom. 1. voltam
2010. máj. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, a MÁK.Felhívtam, és a 2.váls

aszolónak lett igaza, de köszi mindenkinek!

2010. máj. 10. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!