Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy magyarázzam el a 3éves...

Hogy magyarázzam el a 3éves fiamnak ha egy szó igy csunya, ugy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kiáncsi hogy magyarázzam el neki hogy ha aztmondja kakiltam az nem csunya viszont ha ezt énekelgeti akkor igen!

Mert hát rá szóltam hogy nem szabad ilyenekt énekelni,ezután az volt hogy mikor a wcre ment azt mondta hogy ne szóljak rá de neki csunyát kell csinálnia a wcén.Erre mondtam neki hogy ilyenkor ha mondja hogy kakilni kell nem szólok rá csak ne énekelje mert ez a dolog(kaki)a wcbe való nem pedig énekelgetni!Na erre az volt hogy akkor a wcén énekelte kaka-kaki!Ugyhogy már nemtudom mit mondjak neki hogy abba hagyja mert az oviba is szóltak hogy a wcén ülve ezt énekli!Na hogy kitöl tanulta az is jókérdés lenne!

Lehet hogy igy hülyén hangzika dolog de tényleg nemtudok vele már mitkezdeni!Már simán kikötöttem azt is hogy ne éekelje de ha kakilt szólhat nyugodtan na erre meg ugy nézett rám mint egy ufóra és még mondta is hogy nem érti.Pedig nagyon értelmes gyerek.Lehet hogy szórakozik velem vagy tényleg nem érti?Pedig ez nem bonyolult.

Akik valami oltogatás félét akarnak irni azt kérem ne tegyék én csak komoly segitökész válaszokat várnék!


2009. márc. 3. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom h minél többet foglalkoziok a szülő ilyenekkel annál inkább csinálja (énekeli) Szerintem hanyagold a témát és hidd el nem lesz olyan érdekes.


Annak idején (30 éve :) az oviból hazahoztam a csúnya szavakat és egymás után sorban mondtam őket: "h.lye, pi..a, f.sza"

A szüleim nem tudták mi tévők legyenek, kitalálták h mondjam azt ezek helyett h LECSÓ mert az nagyon ronda.

Erre a következőképp reagáltam: "h.lye, pi..a, f.sza, LECSÓ" :))))


Réjöttek h felesleges érdeklődést mutatni ekkor irántam..aztán szépen el is maradt. :)

2009. márc. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó én nem is foglalkoznék vele ennyit hisz azért annyira nem borzasztó aztán ugyis elfelejti vagy ilyesmi,viszont az oviba piszkálnak érte!!!!!
2009. márc. 3. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!