Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pénteken volt a védőnő és...

Pénteken volt a védőnő és kérdezi reggel este adok a kislánynak tejet?! Mondtam, hogy nem adtam még neki tápszert eszik mildibé2 8-hónapos a kicsi. Még a csapból is az folyik, hogy 1-1,5-éves koráig tilos tejet adni! TAPASZTALATOK EZ ÜGYBEN?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nem szabad tejet adni 1 éves kora előtt. A tápszert mivel hígítod?

Nem lehet, h arra gondolt, hogy tehéntejjel-e?

2011. ápr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

nálunk a gyerekorvos és a védőnő is tejnek nevezte a tápszert. amikor a rendes tejre gondolt akkor tehéntejnek nevezte.

2011. ápr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
TÁPSZERT CSAK TISZTA BABA VÍZZEL HÍGÍTOM,NEM Ő KONKRÉTAN A TEJRE GONDOLT ÉN MONDTAM NEKI,HOGY NE ADOK NEKI HA LEHET 18HÓNAPOS KORÁIG.tEJES PÉPEKET ESZIK DE AZOK IS BABAVÍZZEL KÉSZÍTEM MINDET SZERETI .
2011. ápr. 17. 09:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Most nem igazan ertem, hogy csak szimplan megkerdezte, vagy konkretan nyomatekosan kerdezte arra utalva, hogy mar azt kellene adnod?

En masfel eves korig adtam a gyerekeknek tapszert, utana par honapon at vegyesen es ket eves kortol van atteres tehentejre.

Nem lehet, hogy azert kerdezi, mert sok olyan ember el a kornyezetetekben, aki egy eves kor alatt mar tehentejet ad?

Konkretan arra gondolok, hogy pl nalunk a falu harmada roma, ok nem szorakoznak ezzel, amig szinte ingyen irjak fel a tapszert, addig azt adnak, vagy addig se, sok babanak egybol megy a tehentej, de hat honap utan fixen, ha mar nem irja fel a doki kozgyogyra. Ugyhogy a mi vedononk is automatikusan rakerdez a tehentejre a feher anyukaknal is, mert igy szokta meg (10 terhesnobol 8 roma van a terhesgondozason altalaban es a babatanacsadason is ez az arany).

2011. ápr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Enyém 25 hónapos, most kezdtem el neki tejet adni.

10 éve fiam is csak 1,5 évesen kapott tejet.

2011. ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle és sokan adnak nekik már tejet az Ő körzetében és ezért kérdezte!Maradunk még a tápszernél imádja is sokat iszik belőle!
2011. ápr. 26. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!