Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másfél hetet késett a menstruá...

Másfél hetet késett a menstruációm. Már terhességre gyanakodtam, mert nem szokott késni. De megjött, viszont érdekes. Mitől lehet? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval nagyon darabos a vér,volt már ilyesmi,de nem ennyire. Lehettem mégis terhes? Vagy ez mitől lehet?
2011. ápr. 19. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a vér feltűnően darabos, akkor lehettél terhes, és most ürül ki a magzat, ill. a megvastagodott nyálkahártya.


(harmadéves szülésznő tanonc)

2011. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet valami olyat ettél,nekem akkor szokott késni ha olyan ételeket eszek amik befolyásolhatják,de bocsi ha nem így van:S
2011. ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Húúú,hát azért semmi olyat nem ettem,ami ennyire befolyásolná szerintem! :) Első válaszoló! Ezt majd az orvos meg tudja mondani,hogy konkrétan mi volt?
2011. ápr. 19. 14:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt a vérzésem mint neked,de nekem volt pozitív tesztem,így tudtam,hogy vetélek! Az orvos nem mondta,a leletemre is csak azt írta,hogy menstruáció szerű vérzés,de kiderült,hogy tényleg vetélés volt!
2011. ápr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És miből derült ki? Nekem negativ tesztem volt. Akkor meg se fogja majd mondani,ha mégis baba volt?
2011. ápr. 19. 14:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem csak az lehet, lehet, hogy egyszerűen csak vastagabb volt a nyálkahártyád, mert készült a szervezeted a babára. Az orvos egyértelműen nem bírja megállapítani.


Annyi biztos, hogyha nagyon darabos volt, és élénkpiros vér is volt, akkor nem lehetsz terhes. (első)

2011. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. ápr. 19. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!