Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még nem maradt el menstruációm...

Még nem maradt el menstruációm 24. -e 25. -e körül kéne megjönnie viszont vannak jelek az ételek és italok ízét keserűnek érzem, sűrűn van hányingerem és kívánok sok kaját. Fáj a derekam meg a hátam ez is lehet egy jel a terhességre?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 25-27 között nem várom,a derekam nekem is fáj,a cickóm nehéz,és mindjárt megjön érzésem van.Tehát ez lehet terhesség is és mensi is.Mikor tesztelsz?
2009. dec. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bárminek a jele lehet mindez, amit leírtál, akár a terhességé is. Sajnos a tünetek mindenkinél máshogy jelentkeznek és sajnos gyakran megtréfálnak bennünket.

Hőmérőzni nem szoktál? 37 körüli érték szerencsét hoz:)Én pont akkor kezdtem el, mérni amikor terhes lettem, vártam, hogy leessem amikor megjött, de tartotta magát 37 felett:) Miért nem veszel teszetet, igazi karácsonyi ajándék lenne:)


( Ha lefogadsz egy tanácsot vegyél 2 db-ot, mert ha ez negatív lenne még -ha korán csinálod előfordul - akkor még tudsz az ünnepek alatt ismételni és nem kell megvárnod, amíg úja kinyitnak a boltok, gyógyszertárak)


Drukkolok, hogy még szebb legyen a karácsonyotok!

Ha tudod, majd írd meg, hogy mi lett az eredményed.

2009. dec. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tesztet majd csak azután csinálok,ha elmaradna a mesntruációm.És az is jel hogy az ételek és italok ízét keserűnek érzem?Mert azt olvastam,hogy ilyenkor vas ízt érzek.
2009. dec. 23. 14:11
 4/4 anonim ***** válasza:

napi 1 csomag savanyú gumicukrot nyomtam le az elmúlt pár napban...hát nem tudom...holnapra nem várom


ovuteszt erős pozitív két napja, terhességi negatív


[link]

2009. dec. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!