Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen nehezen megy?...

Másnak is ilyen nehezen megy? Olyan elkeserítő ez a helyzet.

Figyelt kérdés
2éves elmúlt a kisfiam, és mennék vissza dolgozni. A munkáltatóm viszont nem tud/akar más beosztást adni (multinál dolgoztam, középvezetőként, jó fizetés, jó juttatás, de napi 10-12 óra), viszont a régi munkámat biztosan nem tudom csinálni, mert szeretnék a kisfiammal is lenni. Elkezdtem pályázgatni mindenhova, de sehonnan még válaszra sem méltattak. És a baráti körünkben több gyesről visszatérő anyukát elküldtek a munkahelyéről, mert kisgyerekkel már nem kell...Másnak is ilyen tapasztalatai vannak, vagy csak én csinálok rosszul valamit?
2011. ápr. 20. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem te csinálod rosszul.Ennyire elkeserítő a helyzet!Mi ezért megyünk 1 évessel külföldre egy időre...
2011. ápr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem két lányom vagy, 2,5 éves és 1 hónapos. Mire visszemehetnék dolgozni, adig megszűnik a státuszom, ergo a 0-ról kezdhetek mindent egy másik melohelyen, ami gondolom nem lesz gyerekbarát. De muszály dolgozni, akár minimálbérért is.

Mi Németországot tervezgetjük. Ott alanyi jogon jár a két gyerekre kb. 90.000.Ft, a fizetés 10x annyi mint itt.

Ez van.... elüldözik a magyar embert külföldre, a sok kínai meg jön ide....:-)

minden jót!

2011. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben vagyok, csak még nem kezdtem hozzá a pályázgatáshoz sem.
2011. ápr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Dettó, mint Te! Ezért szüljön az ember?!
2011. ápr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!