Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen olyan nevek vannak,...

Milyen olyan nevek vannak, amik "gond" nelkul hasznalhatok Anglia teruleten es Magyarorszagon is, es nem fognak a gyerekre sehol erdekesen nezni a neve miatt? Milyen nevet adnatok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 15:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha fiú: Roland Ha lány: Andrea

És te?

16 hetes kismama

2009. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A teljes kerdesem az lenne, milyen olyan nevek vannak, amik "gond" nelkul hasznalhatok Anglia teruleten es Magyarorszagon is, es nem fognak a gyerekre sehol erdekesen nezni a neve miatt.
2009. márc. 4. 15:54
 3/14 A kérdező kommentje:

En is naptar szerint 16+4 hetes vagyok doki szerint 1 hettel idosebb:-)

Azt hiszem ha fiu: Kevin ha lany Aliz...

De meg nem biztos

2009. márc. 4. 15:55
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szilvia, Mónika, Viktória, Olívia, Júlia

Róbert, Alex, Péter,

2009. márc. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Viktor

eléggé nemzetközi név :)

2009. márc. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Viktor, Viktória, Krisztián, Krisztina, Linda, Lina, Barbara, Tamás (Tom, Tomi), Trisztán.

Sok külföldi név van, amit már Magyarországon is be lehet jegyezni. Én ezek közül választanék, de mindenképp olyat, amit magyarul is úgy ejtünk, ahogy le van írva. Mint pl. Kendra (nekem ez a kedvenc női nevem). Az Emily is tetszik, de ezt magyarországon Emilinek írják. Bár amiket meg fentebb írtam, azt kint írják kicsit máshogy.

2009. márc. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Viktória, Viktor, Martin, Márk, Gréta, Diána, Rebeka, Éva, Ádám, Zoé, Linda, Laura, Júlia, Kata, Péter, Petra
2009. márc. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Nikcsi ***** válasza:
100%
Szia! Az en fiam itt szuletett es mi a Peter Levente nevet adtuk neki. Itt inkabb a Petert hasznaljuk, bar az angolok nagyon csipik a Levit is, jobban tetszik nekik es ki is tudjak mondani. :) Szerintem nagyjabol tudod, mi az amit itt ki tudnak ejteni, pl a Csaba az felejtos, van egy haverom akit igy hivnak, szegeny sokat sziv a nevevel. :)
2009. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi is kulfoldon elunk, a mi fiunk Kristof lett. Nalunk is ez volt az egyik szempont, hogy kompatibilis legyen itt, mert meg egy ideig itt leszunk, de otthon se lepodjenek meg. Az itteni anyakonyvi kivonatban Christopher van, a magyar anyakonyvezesnel Kristofot adtunk meg. Eloszor itt is ezt szerettuk volna, de amikor terhesen kerdezgettek a kollegak, hogy mi lesz a gyerek neve, mar akkor kiderult, hogy nem fogjak tudni ebben a formaban normalisan kimondani, egybol Christophereztek, igy itt meghagytuk. A ferjemnek nem magyaros neve van (bar magyar), igy szerencsere a gyerek nevevel egyaltalan nem szenvednek, nem ugy mint mondjuk az enyemmel, nekem sajnos sem a csalad, sem a vezeteknevemet nem tudja kimondani senki sem normalisan a ferjemen kivul, amiota itt elunk...

Tenyleg erdemes ezt atgondoni. A kovetkezo babank Erik lesz talan, vagy Jazmin, bar az utobbi angol kiejtessel sokkal jobban tetszik nekem. Az Anna is jo, de ez otthon most eleg elterjedt, a mi csaladnevunkhoz meg nem is megy.

Inkabb ugy foglalnam neked ossze, hogy ne valassz cs, zs, sz, ly, es ehhez hasonlo tipikus magyar betuket tartalmazo neveket, a tobbivel altalaban nincs gondjuk.

2009. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

mi az első név mert ahhoz kell végülis rimmelnie:D


Egyébként a Levente jázmin nagyon jó

2009. márc. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!