Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhességmegszakítás után ez...

Terhességmegszakítás után ez normális?

Figyelt kérdés
18.-án volt műtét, és olykor nagyon görcsölök. a vérzés elmúlt teljesen, néha barnás folyás jön ki, de minimális. teljesen olyan érzés, mintha megakarna jönni. mennyi időn belül kell ennek megtörténnie? úgy érzem a napokban megjön, bár lehet ez túl korai? sokan írták, hogy nekik nem fájt semmi műtét után. nekem az altatás után (mikor teljesen fent voltam) iszonyatosan görcsölt és kénytelen voltam fájdalomcsillapítót kérni. lehet nagyon megsértették? vérezni nagyon véreztem akkor, de elmúlt pár óra alatt.
2011. ápr. 21. 11:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
a kérdésem még, hogy miért görcsölök nagyon erősen? iszonyatosan fáj. ha ülök, állok, fekszek, mindenhogy. elég ha gyógyszert szedek rá és nem foglalkozom ezzel?
2011. ápr. 21. 11:49
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen menj orvoshoz, barátnőmnek (elnézést a kifejezésért), "bentfelejtették" a fele magzatot!
2011. ápr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Nekem volt megszakításom. Nem emlékszem nagy görcsökre. A vérzés miatt kaptam méhösszehúzó cseppet, el is múlt pár nap alatt. De minden ember más. Ne ess pánikba, menj orvoshoz!!
2011. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

mindenképp menj vissza az orvoshoz!

még ma menj ügyeletre,akárhova.

2011. ápr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nagyon sok pénzt kifizettünk a dokinak. csak nem hagyott bent semmit... :( ráadásul 2,2 centis dologról van szó... nagyon kicsi volt. a lehető legjobb dokihoz mentem.

azt mondták mások, hogy húzódik össze a méhem és a méhszáj, ezért görcsölök annyira.

2011. ápr. 21. 11:55
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, most ha meg akarsz minket győzni, akkor miért kérdezted meg?!

Elmondtuk itt páran a véleményünket, hogy mit kellene tenned. Nemcsak azt a "2x2cm-es darabot" asszem így fogalmaztál, szedi ki, hanem az egész méhet kipucolja. Amúgy a legjobb orvos is hibázhat.

2011. ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sztem is menj vissza,nekem vetélésem volt és azért kellett a kaparás de nem voltak erős görcseim.

Viszont ismerősömnek eü kaparása volt és kijukadt közben a méhe vagyis a doki jukasztotta ki + a hugyhólyagot is.

Lehet nálad nincs semmi gond de egy vizsgálat azért kéne.

2011. ápr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
már intézkedtem. nem vagyok hülye, csak mondtam, hogy nagyon jó orvos. bár előttem 10 órán keresztül műtött valakit. elég fáradt volt.
2011. ápr. 21. 12:18
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
És mit intézkedtél? Bemész az orvoshoz?
2011. ápr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
tényleg jobb orvoshoz menni,mert szerintem ez nem normális!
2011. ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!