Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire hasonlít egy 20....

Mennyire hasonlít egy 20. héten történt terhességmegszakítás, és egy normális időben történő szülés?

Figyelt kérdés

Első babámat idő előtt kellett megszülnöm, szívfejlődési rendellenesség miatt.

Most 38 hetes kismama vagyok, és kiváncsi lennék, hogy vajon mennyire hasonlítanak a vajúdási fájdalmak. Nem a lelki részére vagyok kiváncsi, hanem a fizikaira!


2008. febr. 19. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mivel látom, hogy nem kaptál választ a kérdésedre, én szívesen megosztom veled az információimat, bár - szerencsére - csak "másodkéziek". A családunkban történt a tiedhez hasonló eset, és ennek kapcsán az hangzott el, hogy a második baba sokkal könnyebben és rövidebb idő alatt született meg, mint ez első - és sokkal kevesebbet kellett vele vajúdni. Ebből a szempontból a szervezet nem tesz különbséget szülés és szülés között, szóval ugyanúgy (gyorsabban, könnyebben és kevesebb fizikai - és nyilván lelki - fájdalommal) fog zajlani a második szülés, mint azoknál az anyukáknál, aki az első baba rendben született meg.


Gratulálok a babához, rem tudtam valamicskét segíteni, üdv.: 24 hetes kismami

2008. febr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Látom, nagyon régen írtad ki a kérdésedet, de hátha válaszolsz.


Úgy néz ki, hogy beteg a kisbabám.

Ha igen, meg kell szülnöm.

Kérlek szépen írd le, hogy mennyire volt fájdalmas, mi történt.

Mennyi ideig tartott.

Nagyon köszönöm

2010. okt. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!