Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikortól érdemes védőnőhöz...

Mikortól érdemes védőnőhöz járni és hogyan kell kiválasztani? Pécsen kit válasszak?

Figyelt kérdés
2008. febr. 12. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a tényleges lakóhely (nem lakcímkártya) szerinti védőnőhöz kell bejelentkezni. Legalábbis nálam így volt. Vinni kell a papírokat, amit az orvos adott arról, hogy terhes vagy. (18 hetes kismama)
2008. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy emlékszem a doki ír egy papírt,hogy igen terhes vagy és a védőnőd állítsa ki a kiskönyved. Azért jó hamar elintézni,mert a kiskönyv felmutatásával már vizitdíj mentes leszel (de csak a terhességgel kapcsolatos vizsgálatokra, mint nálam kiderült).

A védőnő nem választható, csak oda mehetsz akihez a lakhelyed tartzik.

2008. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

En hetfon voltam vedononel.Sajnos nem valaszthatsz vedonot,ahoz a vedonohoz kell menned ahol laksz helyileg,nem kell,h bejelentett legyen ez a lakhely,de azert kell oda menni,mert majd onnan fog kimenni kornyezettanulmanyra,h hova is viszitek majd haza a babat,es szules utan ugy tudom par hetig hetente aztan kethetente meglatogat benneteket.

Es avval a papirral tudsz hozza elmenni amit az orvosod allit ki,h babas vagy,igy tenyleg vizitdij mentes lesz a vizsgalat,de csak a terhesseggel osszefuggo vizsgalatok.

10 hetes kismama

2008. febr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor megállapították a terhességet. Az orvos fogja megmondani, hogy kihez tartozol. Na, én pl. pécsi vagyok, kint lakom szellemvárosban, itt mindenki a Pál Gyulánéhoz jár, kedves meg minden, bár ha lehetne választani, akkor máshoz mennék. Egyet tudok, a Szekeres Zsuzsát, aki nagyon jófej, ha hozzá tartozol, akkor szerencsés vagy.
2008. febr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!